PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 259
ocen
8,6 10 1 39259
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

a według was która jest lepsza Shani czy Triss i dlaczego ???

ocenił(a) grę na 10
QuentinTarantinoFan_2

Jestem chłopakiem ale się wypowiem. Shani odblokowuje najlepszą kartę w grze jeśli oddamy jej Alvina, w 3D też jest dość seksowna i lubię jej charakter. Triss też ma fajne karty, jej wygląd 3D powala na kolana ale mniej lubię jej charakter. Minimalnie zwycięża Shani.

użytkownik usunięty
litwosxd

"Jestem chłopakiem ale się wypowiem." albo źle źle zrozumiałeś nagłówek lub zapomniałaś wstawić nie.
:)

ocenił(a) grę na 10

ziom nie że dziewczyny mi chodziło żeby sie wypowiedziały jeśli ci oto chodzi mi chodziło o Karty które zdobywamy zabawiając sie z nimi chyba że ktoś uważa że jakaś laska w grze jest lepsza od Shani czy Triss ????

użytkownik usunięty
QuentinTarantinoFan_2

kolego, przeczytaj post litwo, on się tłumaczy że jest chłopakiem i dlatego się wypowiada a ja go wyprowadzam z tego błędu z którego ty próbowałeś wyprowadzić mnie gdyż źle zrozumiałeś to co napisałem do innego użytkownika.
Ja wiem o co Tobie się rozchodzi, przeszedłem tę grę jeden raz wybrałem Triss ale najbardziej podobała mi się kelnerka w pierwszym akcie, zarówno karta jak i wygląd tych kobiet w grze najbardziej mi się podobał.

ocenił(a) grę na 10

Ja jestem dziewczyną, ale się wypowiem. Shani i tak daje całkiem fajną kartę, a Alvina zaprowadziłam do Triss, bo wydaje mi się, że bardziej się opłacało. Ktoś zrobił inaczej? i co wtedy?

A najzacniejsze karty dostaje się w Odmętach. Za to ta od Błękitnookiej jest kiepska, szkoda było orenów.

ocenił(a) grę na 10

aha to spoko szczerze ci powiem że mi też karta kelnerki też mi sie najbardziej podobała : )

ocenił(a) grę na 1
QuentinTarantinoFan_2

ja tej kelnerki nie mogłem zaliczyć szłem do tego młyna o tej godzinie co było trzeba i dopa w końcu odpuściłem a swoją drogą najlepsza karta to ta z wampirzycą

ocenił(a) grę na 10
otwieram_wino

zaliczyles juz ta kelnerke w mlynie bo ja tez jej nie moge tego zrobic i chetnie sie dowiem jak

ocenił(a) grę na 10
speedcube

kelnerke zaliczasz ratujac jej skore przed oprychami i odprowadzajac do domu ona sie z Toba umawia na winko kolo plyna najlepiej rozowe winko i kolo 20 idziesz kolo mlyna i masz sex :)

ocenił(a) grę na 10
otwieram_wino

CO ty prawdziwy katolik ? A co na to ksiądz Bogusław.

ocenił(a) grę na 10

Kurvva, ależ ja jestem tępy.

ocenił(a) grę na 10
QuentinTarantinoFan_2

Shani jest zajebista ale i tak dziecko oddałem Triss ;p .

GTRcreative

A ja wiedźmina przeszedłem 2 razy oddałem raz dziecko Triss raz Shani , ale nie ma to znaczącego wpływu na fabułe.

ocenił(a) grę na 9
GarvinSitho

Ja tak samo. Jedyne co to daje to jedna z dziewczyn pomaga nam w ostatnim rozdziale. Shani leczy nas, a Triss atakuje razem z nami.
Osobiście wolę Triss.

użytkownik usunięty
QuentinTarantinoFan_2

A wg mnie lepsza jest Shani. Przechodziłem tą grę wielokrotnie i tylko raz wybrałem Triss. I nie mówie tu a kartach (która ładniejsza) ale o posiadanych cechach charakteru. A poza nimi najbardziej ubawiła mnie siostra panny młodej w Odmętach która oddaje się za "jarmarczną tandetę" żeby zrobić na złość siostrze.

ocenił(a) grę na 10
QuentinTarantinoFan_2

Wolę Shani bo ma mniej materiału na sobie ;-). A tak wogóle to twórcy powinni jakoś lepiej rozwiązać wątek romansu bo w dwójce nie ważne z kim będziemy i tak Geralt jest z Triss. Mimo to ogólnie świetnie chociaż to w dwójce lepiej rozwiązano wątek seksu (zamiast kolekcjonerskich kart mamy fajne filmiki).

użytkownik usunięty
pionas666

w ogóle, a nie "wogóle", ty wiejski przygłupie

ocenił(a) grę na 10

Bezpodstawne obrażanie

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Zresztą odwal się ode mnie trollu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10

Panie "Gotowy" spotykamy się już drugi raz. Jeśli nie zmieni pan swojego postępowania, zgłoszę nadużycie. Nic panu nie da zakładanie nowego konta. Poza tym zastosował pan tu groźbę karalną więc może pan skończyć w więzieniu. Uważam jednak iż powinienem się zwracać bezpłciowo gdyż ma pan w profilu zdjęcie pięknej niewiasty, więc nie wiem czy jesteś mężczyzną czy kobietą.

użytkownik usunięty
Cutler2

a jeśli ty jeszcze raz coś do mnie napiszesz, to puszczę ci gówno na twarz

ocenił(a) grę na 10

Naprawdę przerażająca propozycja. Zaraz wysyłam ludzi z ACTA.

użytkownik usunięty
Cutler2

idź dalej oglądać transformersy (ocena 10/10 - brawo!), chłopczyku

ocenił(a) grę na 10

Widzę ,iż skończyła się Panu wena ,gdyż dubluje Pan swoje wypowiedzi.

użytkownik usunięty
Cutler2

lekcje odrobione mądralo?

ocenił(a) grę na 10

A co pytasz czy mam już czas aby tobie pomóc?

użytkownik usunięty
QuentinTarantinoFan_2

Triss - lubię te jej drobne złośliwości...

QuentinTarantinoFan_2

Shani. Wspaniała kobieta z pasją. Miło pogadasz i miło spędzisz czas. Chętnie się do niej wraca, by chociażby ujrzeć rudą piękność.

ocenił(a) grę na 8
QuentinTarantinoFan_2

Jedna i druga fajna ;D Tym razem wybrałam Triss, ale niedługo zacznę grę od nowa, więc wtedy wybiorę Shani :D A która lepsza? Chyba co kto woli. Triss ma pazur, Shani jest do rany przyłóż. Jak ktoś lubi kobiety - złośnice, z charakterem, twardo stąpające po ziemi to lepsza Triss. Jak ktoś woli kobiety ciepłe, przyjazne, w pełni oddane - wtedy lepiej wybrać Shani.
Jednakowoż najzacniejszy to jest Geralt ^^ Takiemu to sama bym się oddała, za ten 'jarmarczny drobiazg', niczym Celina ;D

ocenił(a) grę na 8
QuentinTarantinoFan_2

Shani to kobieta dla prawdziwego mężczyzny, a nie dla mutanta który nie może mieć dzieci, więc wybrałem Triss to po pierwsze i po drugie czarodziejka o takiej mocy potrafi lepiej zaopiekować się tak niesfornym dzieckiem jakim jest Alvin.

użytkownik usunięty
QuentinTarantinoFan_2

Triss, bo ładniejsza, przydatniejsza w magii, ma duże wpływy i jest bogata. xD A w ogóle to baby w tej grze mnie denerwowały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones