PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 259
ocen
8,6 10 1 39259
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

W żadnej z gier w jakie grałem, a sporo tego było nie było tak świetnej fabuły osadzonej w czasach fantasy. Właśnie takiego czegoś oczekiwałem, tej brutalności, szarości świata, aż chcę się ratować ten świat, ze względu na jego naturalizm ;) Brawo dla Pana Sapkowskiego i Panów z CD Project RED.

ocenił(a) grę na 9
ScorpionsB

Grając w tę grę ani przez chwilę się nie nudziłam. I nieważne, czy akurat to ja siedziałam przed monitorem, czy też patrzyłam jak gra ktoś inny. Z wypiekami na twarzy czekałam na to co za chwilę się wydarzy i jak potoczy się gra. Piękna grafika (mnie się podoba, chociaż przyznaję, że w 2 lepsza), wielopłaszczyznowe postaci, zabawne dialogi, niekiedy trudne wybory, świetna muzyka. Czy czegoś więcej można chcieć od gry? Odmęty i okolice <= tego w sumie w 2 najbardziej mi brakuję. Takiego wiejskiego krajobrazu. Pola i łąki (według mnie wzorowane trochę na obrazach Claude Monet) wprost bajkowe. Uwielbiam wracać do tej gry, fabuła bowiem wciąga i nie chce wypuścić ;) tak samo jak Saga Sapkowskiego, za każdym razem.

ocenił(a) grę na 10
Nightmist

Macie 100% racji Nightmist i Scorpions. Pierwszy Wiedźmin zważywszy, że był robiony na silniku Aurora Engine to i tak ma przepiękną grafikę, z chęcią wracam do części 1, gra miodzio. Co do Wiedźmina 2 to brakowało mi "Czy czegoś więcej można chcieć od gry? Odmęty i okolice &lt;= tego w sumie w 2 najbardziej mi brakuję. Takiego wiejskiego krajobrazu. Pola i łąki ". Wiedźmin 2 dalej trzyma poziom, ale lepiej by się spodobał trzymając mroczny klimat. Obie gry dostają ode mnie 10/10

ocenił(a) grę na 10
SplinaMS

A ja obie kocham, to jest w pełni polskie dzieło, a co najlepsze w Wiedźminie 2 dopełnia tę polskość rodzimym silnikiem.

ocenił(a) grę na 10
Borhile

Dlatego dwa Wieśki otrzymują ode mnie 10/10

ocenił(a) grę na 10
ScorpionsB

Świat gry jest dokładnie odwzorowany tak, jak to sobie Sapek w książkach odpisał. Mroczne zakamarki, wiejskie domy i nachlani chłopi pod karczmami, czyli prawdziwa i stara Polska z nutką fantasy. Druga część jest bardziej bajkowa i magiczna, gdyż czasy idą cały czas do przodu i świat wraz z pomocą wiedźminów się zmienia- na lepszy, oczywiście. Taki świat kocham i będę do niego wracać za każdym razem, gdy zobaczę grę na półce. Oczywiście mam obie części i edycje kolekcjonerskie ze względu na szacunek do tego dzieła stworzonego, no właśnie- przez naszych rodaków, gdyż wątpię żeby Wiedźmin był taki dobry gdyby robili go np. amerykanie.
Jeszcze raz- 10/10 dla obu części i czekam na następną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones