PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 259
ocen
8,6 10 1 39259
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Gra przycina

ocenił(a) grę na 9

Hej, posiadam kartę gtx560 ti hawk, gram w wiedźmina na maksymalnych detalach i
rozdzielczości i w 5 rozdziale działa mi sporo wolniej niż w poprzednich. Czy to normalne?
Karta jest przecież z wysokiej półki.

Jeśli chodzi o procesor, to posiadam i5 2500K

Pozdrawiam

Strider_

I założę się, że masz Windowsa 7 ;]

ocenił(a) grę na 10
Strider_

To wina Windowsa 7. Gra była przeznaczona do działania na Windowsie XP, nie przewidziano, że nowsze rozwiązania ludzi z Microsoftu mogą coś zepsuć. A jednak. Podobnie miałem z Crysisem.

Kliknij bocznym na ikonę gry, wybierz 'właściwości' i wybierz 'otwieraj ze zgodnością z XP'. Powinno pomóc. Jesli nie, to musisz zmienić Windowsa na 7 Ultimate.

ocenił(a) grę na 9
SgtPepper1942

Dzięki wielkie!! To może z jeszcze jednym mi pomożesz. Otóż przy poruszaniu kamerą brakuje mi rozmycia tła, brat z dużo słabszą kartą ma ten efekt, który naprawdę fajnie wygląda i dodaje realizmu. Doradzisz coś?

ocenił(a) grę na 10
Strider_

Oj, nie wiem, czy w tym Ci pomogę. Jeśli w opcjach graficznych nie możesz tego włączyć, to innego sposobu nie znam. Pokombinuj coś w ustawieniach.

ocenił(a) grę na 9
SgtPepper1942

Ustawione wszystko maksymalnie, ale może coś w ustawieniach nvidii trzeba zrobić. No nic, będę kminił ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones