PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 257
ocen
8,6 10 1 39257
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

ale jeszcze w nią nie grałem, a mam maturę teraz i nie wiem czy chce się wciągnąć... Ale po maturze będę grał 14h dziennie :P

użytkownik usunięty
Heian

Gra może nie jest zła, ale przyznam się bez bicia że jej nie przeszedłem, przerwałem w trakcie, według mnie jest nudnawa - pewno dla tego że nie interesuje mnie świat Białego Wilka ;)

Heian

Ja dostałem tę grę tydzień przed ważnym egzaminem. Cisnąłem w nią przez 4 dni, aż w końcu przeszedłem, zostało 2 dni na naukę. Egzamin ładnie zdany, ale przed matura lepiej nie graj - wciąga :).

użytkownik usunięty
Heian

Polecam tą grę:) Lepszej fabuły w RPG nie znajdziesz, prawdziwy brutalny świat. Warto zagrać, bo już w maju wychodzi druga część, a zapisy można przenieść z pierwszej części. 10/10

ocenił(a) grę na 9

Super gra, zwłaszcza że polska. Lubię świat wiedźmina, czytałem wszystkie książki Sapkowskiego o Geralcie dlatego z przyjemnością w to grałem. Poza tym dubbing polski uważam za świetny, naprawdę pierwsza klasa.

ocenił(a) grę na 9
Heian

Stawała się nudna, bo jest trochę za długa. Ostatnie misje to mistrzostwo - mega klimatyczne !!

ocenił(a) grę na 10
Heian

Obecnie jestem przy rozdziale II. Musiałem przerwać z wiadomych przyczyn, czyli sesja zaliczeniowa. Świetna gra, język, klimat, Wyzima i oczywiście Gerald z Rivii

Heian

Ja piszę ostatnią maturę mniej więcej gdy wchodzi Wiedźmin 2, nie mogę się doczekać. :)

ocenił(a) grę na 10
Galadh

ach, jak to dobrze, że napisałem maturę ze dwadzieścia lat temu! wtedy jeszcze nie wiedziałem, że robię to, by oczekiwanie na nowego "wiedźmina" nie spędzało mi snu z powiek...

ocenił(a) grę na 10
Heian

To polecam Tobie i wszystkim którzy jeszcze nie grali, przeczytanie najsampierw Sagi wiedźmińskiej pana Sapkowskiego, dzięki czemu podczas gry będziesz mógł wyłapać wszystkie ukryte "smaczki" przygotowane przez twórców - zapewniam, że gra jeszcze bardziej wciągnie i będzie się grało po prostu przyjemniej ;)

Heian

gra zdecydowanie warta ukończenia, ale z tym graniem po 14 h dziennie to lepiej nie

fisher

Ale fakt gra potrafi wciągnąć, ostatnio prawie zarwałem nocke na moim ulubionym 4 rozdziale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones