PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 257
ocen
8,6 10 1 39257
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Zaraz się ktoś rzuci, ze nisko, to uzasadnię:
Gra jest po prostu "niezła". W miarę dobra fabuła, nieźle oddany świat stworzony przez
Sapkowskiego, świetny dubbing (głosy aktorów wręcz wzorowo dobrane i podłożone), nie
najgorsza ilość side-questów.
Ale!
System walki - porażka na całej długości. Dawno nie spotkałem tak dennej i nudnej walki.
(klik, kilk, kilk, pauza, klik, klik itd. + okazjonalnie jakiś znak). System rozwijania postaci -
nuda. Oczekiwałem czegoś ciekawszego, bardziej... "Wyrafinowanego". Niektóre questy
budzą zażenowanie (zabij X [nazwa potwora] - i pierwsza myśl - "Czy ja aby na pewno gram
w sinlge player crpg?")

ocenił(a) grę na 10
Cvrl

a no z tymi minusami to masz troche racji ale jak dla mnie te plusy, ktore wymieniles..
(troche sie przyczepie: jedynie 'w miare dobra' fabula? dialogi [ktore ja poniekad do fabuly/scenariusza zaliczam] przecie byly fantastyczne. i nie tylko; sama historia swietnie wpasowywuje sie w swiat sapkowskiego. no i klimat: przypomnij sobie chocby wrzosowiska albo misia kudlacza)
..calkowicie przyslaniaja wady.
walka rzeczywiscie ssie no ale w jakiej grze walka owa wyglada chocby 'nienagannie'? tutaj jest przynajmniej efektowna (czary wygladaja calkiem niezle a posoka sika na wszystkie strony swiata)

ja sie nie rzucam, to tylko moja opinia ;]

użytkownik usunięty
Cvrl

Ja twierdzę tak samo, po prostu nie ciągnie mnie do świata Sapkowskiego, ale zagrałem bo chciałem zobaczyć jak tam Polacy sobie poradzili, i poradzili sobie nieźle, ale no nie będę mówił że gra jest doskonała ooo tylko dlatego że jest Polska. Ale klimat książkowy jak najbardziej oddany.

ocenił(a) grę na 10
Cvrl

A według mnie zalety przysłoniły wady w pełni, nic mnie nie raziło, ani nie nudziło 10!

Cvrl

Wiedźmin to gra bardzo dobra, ale zgadzam się z tym, że walka to był największy minus tej produkcji. Gra miała klimat, wciągnęła, ale nie na tyle aby zagrać w nią po raz drugi. Nie ciągnęło mnie, by zaraz po zakończeniu jej odpalić ja po raz kolejny i znowu grac (jak w przypadku serii Gothic).

ocenił(a) grę na 10
Cvrl

System rozwijania postaci ci się nie podoba? A może wolisz jak ustawia się siłę na 10 albo inne takie nudne sprawy z klasycznych RPG. Twórcy rozwiązali tą sprawę świetnie, bynajmniej wiemy w co ładujemy. ;-)

pionas666

Wiedzmin na Metacritic ma bodajże 8.6 więc ocenianie tej gry na 6 jest trochę zaniżone ale najwyraźniej nie wszystkim pasuje taka gra

ocenił(a) grę na 9
Psyhe

moim zdaniem mocne 7/10

ocenił(a) grę na 9
Snajpero1984

Ale do sterowania w Wiedźmin 2: Zabójcy królów się już chyba nie przyczepicie. Mam nadzieke że wyjdzię na konsole.

Snajpero1984

A jakimś gównianym Mass Effectom dajesz 10/10? Śmiechu warte.

ocenił(a) grę na 9
0wner2

A co Cie to drucie obchodzi jakim grom daję 10? Widocznie w moich oczach zasługują na takie oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones