PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 257
ocen
8,6 10 1 39257
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

zachwyt nad tą grą. Przecież w to coś się w ogóle nie da grać: system walki dno dna, misje poboczne to bieganie z jednego końca mapy na drugi, grafika nie powala nawet jak na czasy w których wyszła. Fabuła beznadziejna, o ile 2 i 3 można uznać za kanoniczną kontynuację dzieł Sapka tutaj mamy jakąś ich kalkę. Koszmarnie długi czas ładowania. Uwielbiam książki o wiedźminie zabójców królów i dziki gon też ale do tej gry nigdy nie byłem się w stanie przekonać i nie mogąc w nią grać tylko oglądnąłem raz cały gamplay na yt.

ocenił(a) grę na 4
FanKlocucha95

Miałem tak samo; koszmarny system walki i drętwe animacje całkowicie mnie zniechęciły do przechodzenia tego ,,tworu". I pomyśleć, że niektórzy uważają ją za najlepszą z trylogii.

FanKlocucha95

Myśłałem że jestem jedyny któremu nie podoba się ta część. Fakt że wtedy pewnie wbijało fotel tak jak każda następna część ale prawdą jest że okrutnie się zestarzała. Ogólnie ukończyłbym grę gdyby nie MASA bugów. Ja wielokrotnie musiałem ładować poprzedni zapis ale mój brat miał znacznie gorzej bo podczas misji z zefirami jedna się nie pojawiła i szlag trafił całą grę.

ocenił(a) grę na 8
oleksiey2000

no nie wiem w tym samym roku wyszło Call of Duty 4 Modern Warfare grafika i animacje bez porównania lepsze niż Wiedźmin a z gier RPG to np. Masa Effect pierwsza część też dużo lepiej wygląda

oleksiey2000

To może grę kup, zamiast pobierać z mało zaufanych źródeł. :)

Ja się przy tej części dobrze widziałem. Ma swój własny klimat. Postacie stoją, nie mają wypracowanej mimiki, ale nie przeszkadza to w odbiorze całości. System walki był jaki był, ja nie narzekałem.

pinker_2

Jeżeli GOG nie jest wiarygodnym serwisem to nie wiem co jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones