PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 259
ocen
8,6 10 1 39259
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

wieksza roznorodnosc lokacji, potworów. akt IV który był genialnym posunięciem i niebem dla
fanów romantyzmu. ciekawszy system walki (style). muzyka też w jedynce lepsza i to chyba każdy
przyzna.

ocenił(a) grę na 10
corvus1605

dla mnie też jedynka lepsza

corvus1605

dokładnie, lepsza o wiele. Dwójke przerwałem w połowie bo mnie znudziła.

ocenił(a) grę na 10
corvus1605

Jak dla mnie równorzędne :).

ocenił(a) grę na 10
corvus1605

Kupiłem część drugą i zrobiłem jedynie prolog oraz kilka misji z pierwszego rozdziału, bo strasznie mnie nudziła. Jedynka jest o niebo lepsza - można grać po 10 razy i dalej chce się wracać :)

ocenił(a) grę na 10
corvus1605

Dołączam się. Jedynka stanowczo ciekawsza. Dwójka ładniejsza graficznie, ale grafika to nie wszystko. Poza tym uważam że bieganina przy Kejranie to lekka przesada. Ja chcę pograć, odstresować się i wypocząć a nie walić z nerwami w myszkę i klawiaturę bo mnie Kejran osiem razy pod rząd wykańcza. Utknąłem przy nim i coraz mniej mam ochotę do tego wracać. Poza tym brakuje :) mi Shani. Jeśli w jedynce wybrało się romans z nią właśnie, to w dwójeczce już lipa. Czy chcesz czy nie, jesteś z Triss.

ocenił(a) grę na 10
KrzynioB

i przytaczając post corvusa1605 muzyka w jedynce była genialna. Nawet miałem dzwonek w tel :) z wieśka. No i system walki. Dwójka leży w tych sprawach.

ocenił(a) grę na 10
KrzynioB

Zobaczymy jak będzie wyglądał Dziki Gon. Miejmy nadzieje że autorzy przeglądają takie fora jak to tutaj i wyciągają wnioski z opinii graczy.

ocenił(a) grę na 10
corvus1605

Właśnie wróciłam do pierwszej części i jednak muszę przyznać to samo. Co prawda nadal uważam, że 2 jest dość przyzwoita, ale jednak 1 lepsza. Chyba w 2 najbardziej drażnił mnie sposób sterowania, był wręcz okropny. Ciekawe jak rozwiążą to w Dzikim Gonie.

ocenił(a) grę na 9
corvus1605

Dokładnie - Wiesiek 1 jest sto razy lepszy od 2. "Od superbohatera do frajera" tak kiedyś przeczytałem (było to porównanie umiejętności Geralta z 1 i 2) i ja się z tym zgadzam. 2 jedyne co ma lesze to grafika, a to dla mnie za mało. Co do 4 rozdziału masz 100% rację. Ja jestem ogromnym fanem romantyzmu, a 4 rozdział to przecież przerobiony Mickiewicz ;) Teraz czekam na Wiedźmina 3. Świat o 20% większy niż Skyrim...muszę to zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones