PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 259
ocen
8,6 10 1 39259
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

walka

ocenił(a) grę na 9

No cóż dla mnie system walki był po prostu boski! nie trzeba po prostu klikać i klikać jak w Gothicu 3 tylko w odpowiednim momencie a to jest genialny pomysł!!! moja ocena 9/10 nie dałem 10/10 przez ekrany ładowania przy wchodzeniu do wszystkich budynków!

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

ale zaczekasz max 20 sekund wiec to nie jest duzy problem dla mnie

ocenił(a) grę na 9
SuperO_2

W g3 też należało klikać w odpowiednim momencie. Różnica polega na tym, ze w g3 zalezalo to od twojego wyczucia, a w W1 od pokazujacej się ikony.

ocenił(a) grę na 9
mhrocznyszatan

To ja chyba grałem w innego gothica3. W jakim odpowiednim momencie to jest typowa gra gdzie się zaklikuje wrogów na śmierć, można klikać kompletnie na "pałe" a bohater i tak będzie robił swoje(machał kozikiem niczym cepem), bez porównania z wiedźminem.

ocenił(a) grę na 9
Maciek5818

Faktycznie w innego, albo nie wyczuwasz, że jak klikasz z pewną szybkością to bohater wykonuje szybki grad ciosów, a gdy wybijesz się z rytmu, klikniesz odrobine wolniej lub szybciej, to ten owszem, również uderza, ale słabiej i wolniej, i zazwyczaj przeciwnik to wykorzystuje by wyprowadzić kontrę. Są również ciosy specjalnie, ale w zasadzie bezużyteczne przez całą grę.

ocenił(a) grę na 9
mhrocznyszatan

Nie wiem nie zauważyłem jak na mój gust to bezi macha mieczem w swoim tempie i nawet jaeśli częstotliwość klikania będzie większa niż kolejnych ciosów beziego to on i tak będzie dalej robił swoje co innego jeśli klika się wolniej wtedy rzeczywiście wybija się z rytmu. Wniosek albo wczuć się w rytm beziego albo (co łatwiejsze) nawalać po prostu jak najszybciej(to najskuteczniejsza metoda wszelkie ataki specjalne jak wspomniałeś są bezużyteczne). Ale dość już o tym w końcu to temat o wiedźminie a nie o gothicu 3 :)

ocenił(a) grę na 9
mhrocznyszatan

Ktoś na hardzie chyba nie grał.

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Ja tą grę po prostu Ubóstwiam ^^ Jest rewelacyjna.

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Dla mnie najlepszy jest system walki z "Wiedźmina 2" - podział na ciosy zwinne i silne, składanie kombinacji, czyli dokładnie jak w slasherach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones