PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608268}

Pro Evolution Soccer 6

Winning Eleven 10
8,3 3 050
ocen
8,3 10 1 3050
Winning Eleven 10
powrót do forum gry Winning Eleven 10

Najlepsza część serii

ocenił(a) grę na 10

Tyle, co w temacie, potem było już tylko gorzej. Od 2007 robiło się coraz więcej chaosu na boisku i coraz więcej zależało od przypadku. Tutaj liczył się tylko skill.

wayzee

A ja uważam ze PES5 jest najlepszy;p.

pingpong001

zgadzam sie

ocenił(a) grę na 7
pingpong001

Dokładnie, do dzis sporadycznie gram Master Leauge w PES 5... grywalnosc jest ponad miare, cos zajebistego :D

ocenił(a) grę na 8
wayzee

Zgadzam się z wayzee, to była najlepsza część i szczerze mówiąc wciąż w nią gram. Szkoda, że tytuł już nie powtórzył sukcesu pod względem jakości produktu bo na pewno finansowo się trzyma...

dVinci

Super częsć! Ale tryb online ma lepszy, niż PES 5!

Zapraszam na: http://www.pes6j.net/forum/poland/

wayzee

Czy najlepsza? - kwestia gustu. Rozgrywka była tu bardziej dynamiczna niż w 5, a sędziowie nie przerywali co chwila gry. Ale dla mnie największym minusem tej części było zbyt wielkie znaczenie wskaźnika balance dla rozgrywki. Taki na przykład Adriano ze statystykom balance na poziomie 99 był nie do przepchnięcia, potrafił przebiec pół boiska z dwoma dobrymi obrońcami na plecach, bo ci słabi dosłownie się od niego odbijali.

wayzee

5 i 6 równie dobre, tylko w tej części niepotrzebnie zaczęli bawić się menu, przez co jest okropne i zbyt przekombinowane, podobnie z designem. Przynajmniej takie zdanie miałem 6 lat temu jak gra wyszła, potem w nią nie grałem.

ocenił(a) grę na 9
wayzee

Gram do dziś i będą grał dopóki Konami się nie postara. To najlepsza gra piłkarska razem z ISS PRO EVOLUTION SOCCER 2

DIDASKALIA

Dokładnie. Część 2 i 6 to finalne wersje zamykające pewną epokę. Zapamiętam je na zawsze :)

ocenił(a) grę na 9
intervieri

A ja czekam do soboty na kolejną sesję w ISS PRO EVOLUTION SOCCER 2. Nigdy o niej nie zapomnę, bo chyba juz zawsze będę w to grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones