PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608874}
7,8 2 872
oceny
7,8 10 1 2872
World of Warcraft: Cataclysm
powrót do forum gry World of Warcraft: Cataclysm

A raczej przez głupie pomysły Blizzarda. Na początku cata było bardzo fajnie dungeony
wymagające i rajdy jak BWD , BOT i Throne of the winds + 1 boss jako bonus tylko w
wersji HC w BOT czyli z 14 bosów było ogólnie co robić. Po czym wprowadzili tragiczny
Firelands tylko 8 bosów które były dość proste tak samo jak w wersji HC ( nie licząc
Ragnarosa) . Teraz wprowadzili Dragon Soul to samo tylko 8 bosów z czego bardzo dużo
gildi go wyczyściła w 1 resecie ( w tym moja gildia) ale przynajmnie wersja HC jest
wymagająca co chwała im za to ale niemogę zrozumieć pomysłu na LFR dali
dzieciakom darmowego zdobycia gearu który w większości przypadków jest lepszy niż
wersja t12 HC .....
Mogę jeszcze zrozumieć LFG to był dobry pomysł ale tego niemogę zdzierżyć jak ktoś
idzie na LFR zrobi powiedzmy z 8 k dpsu i wygra taki sprzęt a najgorsze jest ninja needy
na każdy sprzęt czy to dps czy tankowy czy healowy każdy po prostu bierze co popadnie
mając każdego w dupie. Zresztą nic dziwnego że wow traci graczy dobrze że jeszcze
niezrobili tak że odrazu dostajesz gear w mailu żeby dzieciom ułatwić całkowicie sprawy
bez żadnego wysiłku. Ogólnie dobrze wygląda PVP ale dlaczego niezrobili np sprzętu
410 za raiting tylko ten sam co można zdobyć za conquesty tylko w innym kolorze ?
jedynie dali możliwość zdobycia lepszej broni co jest strasznie głupie.

PS. to jest tylko moja opinia o wiem że nie każdy się z nią zgodzi ale takie mam odczucia
do tej gry za bardzo blizz ułatwia tę grę co strasznie mi się niepodoba pozdrawiam

Bombeldinio

Ja się z tobą zgadzam .WOW powoli umiera...
Mists of Pandaria coś tam jesczę uratowało,ale niestety w tą grę nie da się już grać.Blizzard dziwi się,że przez swoje błędy traci sporą ilość graczy.Też trochę jak wspomniałeś poziom trudności tej gry maleje,spotykam też coraz więcej za przeproszeniem smarkaczy,którzy psują tę grę do reszty.
Pozdrawiam i za drobne błędy przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones