7,9 2 741
ocen społeczności
7,9 10 1 2741
205
chce zagrać
{"id":"608874","linkUrl":"/videogame/World+of+Warcraft%3A+Cataclysm-2010-608874","alt":"World of Warcraft: Cataclysm","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/88/74/608874/7367326.2.jpg"}
Kraina Azerothu jest niszczona przez Deathwinga - legendarnego smoka.
gatunek
premiera
deweloper
Blizzard Entertainment
wydawca
Blizzard Entertainment
World of Warcraft: Cataclysm
Zwiastun nr 1
World of Warcraft: Cataclysm - Zwiastun Nr 1 Trzeci dodatek do kultowego MMORPGa, [videogame=608615]World of Warcraft[/videogame]. Świat Azeroth nawiedził potworny kataklizm, wywołany przez prastarego smoka Deathwinga. W jego wyniku wiele znanych dotychczas krain uległo całkowitemu przeobrażeniu. Na mapie fantastycznego świata pojawiały się także nowe, nieznane dotąd miejsca. 

Rozgromiliście nieumarłe armie Króla Lisza i rzuciliście Arthasa na kolana. Teraz jednak niszczyciel światów, Deathwing, wyrwał się z serca Maelstormu i rozpętał swą furię na lądzie i morzu. Azeroth został na zawsze zmieniony, a Wy musicie wkroczyć do krainy żywiołów, by biorąc udział w epickiej przygodzie powstrzymać Niszczyciela od zdruzgotania całego świata.

studio
Blizzard Entertainment (deweloper) (wydawca)
kraj
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • WoW

  magdarybka ocenił(a) grę na 10 

  Oderwanie od rzeczywistosci. Zupelne For the Horde !!!

  • Tytuł adekwatny do samej gry

   mejki ocenił(a) grę na

   Mimo że jestem uzależniony od tej gry od prawie 5 lat to Cataclysm uważam za najgorszą odsłonę. Wszystko zaczyna być takie "proste", dokładnie jak na reklamie samochodu - sam jedzie, sam za ciebie parkuje, sam się zatrzymuje a ty tylko patrzysz i czerpiesz przyjemność. Jaką ... więcej

  • World of warcraft powoli umiera

   Bombeldinio ocenił(a) grę na

   A raczej przez głupie pomysły Blizzarda. Na początku cata było bardzo fajnie dungeony wymagające i rajdy jak BWD , BOT i Throne of the winds + 1 boss jako bonus tylko w wersji HC w BOT czyli z 14 bosów było ogólnie co robić. Po czym wprowadzili tragiczny Firelands tylko 8 bosów ... więcej

  • Poszukuję priva Vanilla, TBC lub WOTLK.

   Michalq ocenił(a) grę na 10 

   Jak w temacie. Szukam DOBREGO prywatnego servera na starych dodatkach. Online sie nie liczy, ważne żeby nie był bugland.

   • Mod do Warcraft 2

    Dentarg

    Póki co jest to wersja demo. Mod jest mojego autorstwa. http://war2pol1.cba.pl/viewtop ic.php?f=4&t=2270&star t=120 Linki do pobrania są na samym dole. Zachęcam do gry ;)

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.