PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628355}
5,1 498
ocen
5,1 10 1 498
World of Warplanes
powrót do forum gry World of Warplanes

Czy to będzie coś jak World of Tanks tylko zamiast czołgów będą samoloty, czy to inna firma robi?

ocenił(a) grę na 7
doliwaq

Nie tak do końca byłem beta testerem i alfa na joystick, lub padzie gra sie dobrze gorzej na klawiaturze i myszce takie moje zdanie
w WoW zabawa wygląda tak zniszcz wrogów lub zniszcz cele (statki,działa zbiorniki itp.) po każdej z stron czyli Niemiec US i ZSRR masz dwie linie samolotów letkie i ciężkie :) tiery 9 i 10 to odrzutowce ja dopiero mam ze trzy 8 i dwie 6 :)
obecnie niemożna wymyślać jak w Wociku dział itp. ale zabawa jest dobra

Baal

jak wymyślać dział?

ocenił(a) grę na 7
5476

ostatnio sprawdzałem bo X czasu w to nie grałem i teraz jest już drzewko gdzie można wynaleść lepsze działko czy silnik

ocenił(a) grę na 7
Baal

Gierka fajna, też jestem beta testerem, ale niestety portfel nie obdarzył mnie jeszcze joyem. Na pewno zyska sobie fanów, którzy chcą po prostu polatać nieskomplikowanie i dla czystej satysfakcji strącania przeciwników. Mnie osobiście boli tylko fakt, że nie mamy w grze samolotów japońskich, a konkretniej Zero, no i troszkę większa ujma dla Hawkera Hurricane'a i Spitfire'a ze strony brytyjskiej..ale co tam. To tylko beta, a rozrywka i tak wciągająca.

ocenił(a) grę na 7
efkej

ja gram na padzie od PS3
ps. na 100% znajdzie swoich zwolenników chociaz ja wolę IŁ-a :)

ocenił(a) grę na 7
Baal

Też z początku pykałem na padzie, ale jestem chyba zbyt ograniczony, żeby ogarnąć sterowanie, czułość etc. A propos IŁ-a strasznie się nim "podjarałem" po "Wirtualnej Wojnie", no i planuję zakup. Mam nadzieję, że nie pożałuję, ale przydałoby się nauczyć jakoś grać na joyu, konfiguracje itp. ;)

ocenił(a) grę na 7
efkej

co do iła drogi kolego (bez urazy) to w porównaniu to jest niebo a ziemia a to dlatego że tam poziom jest o wiele razy wyższy niż w WoW dalej musisz go odpowiednio zmodować (tu ci nie podpowiem bo przestałem grac w IŁ-a jakieś 8 mieśięcy temu :P)
sam startujesz , ladujes i spotykasz często awarie w swej maszynie hehe
ps. do najlepszych sie nie zaliczałem ale często latałem z niemcami (kumunikacja po angielsku) bo Polacy mnie irytowalii (woleli ruskich hehe)

doliwaq

Na yt zobacz.

biboktymon

Trochę już nieaktualne pytanie, dawno temu już ściągnąłem i sprawdziłem.

doliwaq

Acha, nie sprawdziłem daty, bo nie było dużo innych postów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones