SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2004-2005 55 min.
7,7 29 985
ocen społeczności
7,7 10 1 29985
3 594
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"id":"129334","linkUrl":"/Oficer","alt":"Oficer","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/93/34/129334/7528109.2.jpg"}
Kruszon, oficer policji, otrzymuje zadanie polegające na wniknięciu w struktury zorganizowanej przestępczości.
{"seasons":[1]}
13
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Oficer-2004-129334/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/129334","link":"/Oficer/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/129334","link":"/Oficer/episode/ranking"}}
[]

Akcja serialu toczy się w Warszawie, gdzie młodzi bandyci, m.in. Grand (Paweł Małaszyński), Juby (Eryk Lubos) i Zidane (Rafał Cieszyński) próbują przejąć władzę w „mieście” z rąk od lat rządzącego przestępczym światkiem Topora (Krzysztof Globisz). Wyszkoleni w Legii Cudzoziemskiej, są brutalni i bezwzględni. Tytułowym bohaterem jestAkcja serialu toczy się w Warszawie, gdzie młodzi bandyci, m.in. Grand (Paweł Małaszyński), Juby (Eryk Lubos) i Zidane (Rafał Cieszyński) próbują przejąć władzę w „mieście” z rąk od lat rządzącego przestępczym światkiem Topora (Krzysztof Globisz). Wyszkoleni w Legii Cudzoziemskiej, są brutalni i bezwzględni. Tytułowym bohaterem jest Tomasz Kruszyński „Kruszon” (Borys Szyc), młody oficer policji, który ze swym partnerem Rysiem (Andrzej Chyra) pracuje nad rozbiciem siatki przestępczych powiązań. Obok nich pojawia się Aldona (Magdalena Różczka), kobieta piękna i niezależna. Razem tworzą trójkąt pełen napięć i emocji. Kruszon to symbol policjantów nowej generacji. Z pozoru luzak z warszawskiej Pragi, w rzeczywistości jest inteligentnym i przebiegłym policjantem. Doskonale odnajduje się w środowisku przestępczym, co ułatwia mu wnikanie w mafijne struktury i rozpracowywanie ich od środka. Silny i nieugięty charakter oraz wierność ściśle wyznaczonym zasadom nie pozwalają mu się poddać nawet w trudnych sytuacjach.

studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
inne tytuły
Rafał Cieszyński, Paweł Małaszyński, Eryk Lubos i Wojciech Zieliński, którzy w serialu odgrywali role byłych żołnierzy Legii Cudzoziemskiej, wzięli udział w obozie przetrwania pod dowództwem żołnierza Legii Cudzoziemskiej - Jacka Komosińskiego.
Serial kręcono na 70 obiektach zdjęciowych na terenie Warszawy i okolic
5 dni spędzono na hali zdjęciowej, w której zainscenizowano apartament operacyjny Kruszona.
"Samo życie" czy ''Na dobre i na złe" nie należą do seriali, które namiętnie oglądam. Jednak ich reżyser Maciej Dejczer zrobił coś, co obudziło we mnie nadzieję, że ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 81%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Najlepszy polski serial kryminalny w historii

  DMK ocenił(a) serial na 10 

  Minęło ponad 10 lat i nic się w tym temacie nie zmienia, wszystkie opinie poniżej to prawda, chciałbym dodać, że nie sądzę, żeby jeszcze bardzo bardzo długo powstał taki splot okoliczności, osób, miejsc, które stworzyłyby kolejny tak genialny serial.

 • Grand

  Kinoman94Rdm ocenił(a) serial na 10 

  Paweł Małaszyński zagrał rolę życia dożywotni props za Granda KOZAK!

 • Płacz

  Groszuuua ocenił(a) serial na

  Może jestem infantylna i sentymentalna, ale w ostnim odcinku gdy Grand zabił własną siostrę, a Kruszon na widok śmierci ukochanej tak pięknie wyraził całą swą rozpacz, to się popłakałam. Naprawde Borys Szyc z dużym talentem zagrał tą scenę. Widać było prawdziwe emocje i dlatego też tak mnie to wzruszyło. Uważam, ... więcej

 • Oglądałam 7 razy i uważam go za jeden z najlepszych.

  pikulasek31 ocenił(a) serial na 10 

  Genialne od samej czołówki, po napisy końcowe. Warto obejrzeć i poznać historię Kruszona i Granda, tragedię ich postaci i wizje na przyszłe części, które nie są niestety już tak dobre jak ta 1.

 • Leszek Januchta !

  SzymonS1 ocenił(a) serial na

  Najlepsza postać w serialu , szkoda że tylko rola drugoplanowa ..

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.