Cloverfield

plakat - Projekt: Monster (2008)

pressbook

PROJEKT MONSTER

W przeddzień wyjazdu do Japonii, Rob (Michael Stahl-David) widzi w zorganizowanym dla niego przez przyjaciół przyjęciu pożegnalnym, możliwość wyznania uczuć i ostatecznego uporządkowania spraw. Jego plan przybiera jednak niespodziewany obrót w chwili, kiedy następuje seria gwałtownych wstrząsów. Uczestnicy przyjęcia zastygają w miejscu oglądając wiadomości informujące o trzęsieniu ziemi, po czym pędzą na dach starając się przyjrzeć zniszczeniom. Na horyzoncie eksploduje kula ognia. Gaśnie światło. Zamieszanie ustępuje miejsca panice, a goście przepychając się w ciemnościach wybiegają na ulicę.
Pośród krzyków i nieludzkiego ryku, Rob i jego przyjaciele przemierzają miasto opanowane przez coś z innego świata... Coś przerażającego i potwornego?
Paramount Pictures przedstawia produkcję A Bad Robot PROJEKT MONSTER z Lizzy Caplan, Jessicą Lucas, T. J. Millerem, Michaelem Stahl-Davidem, Mike?m Vogelem i Odette Yustman w rolach głównych. Film wyreżyserował Matt Reeves na podstawie scenariusza Drew Goddard. Producenci - J.J. Abrams i Bryan Burk, producenci wykonawczy - Guy Riedel i Sherryl Clark, zdjęcia - Michael Bonvillain, ASC, scenografia - Martin Whist, montaż - Kevin Stitt, A.C.E., kostiumy - Ellen Mirojnick, efekty wizualne - Double Negative i Tippett Studio.

Realizacja PROJEKTU MONSTER
Kompletowanie obsady filmu PROJEKT MONSTER
Miażdżenie Wielkiego Jabłka
Strach: Monstra w Filmach