T.J. Miller 

Todd Joseph Miller

7,3
10 246 ocen gry aktorskiej
T.J. Miller
T. J. Miller urodził się 4 czerwca 1981 roku w Denver, Colorado w USA. Przez cztery lata przed przeprowadzeniem się do Chicago był komikiem i improwizatorem. Wystąpił w programie The Standard Deviants telewizji PBS oraz w programach edukacyjnych wydawanych na DVD. Świadczył również usługi voice over dla Old Style, Second City Las Vegas i The Chicago Historical Society. Studiował na British American Drama Academy na Oxfordzie w Anglii oraz sztuki cyrkowe na Frichess Theatre Urbain. Po przeprowadzeniu się do Chicago występował w różnych klubach komediowych, również w Nowym Yorku. Wstąpił w szeregi grupy komediantów Chuckle Sandwich oraz Sturgis. Udzielał się również w Heavy Weight. Przez dwa lata brał udział w tournee grupy teatralnej Second City oraz został rezydentem grupy Bullet Lounge. Od 2007 roku mieszka w Los Angeles, gdzie rozpoczął hollywoodzką karierę występem w m. in. Cloverfield.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 czerwca 1981

miejsce urodzenia: Denver, Kolorado, USA

wzrost: 185 cm

żona Kate Gorney (od 06.09.2015)
Ukończył studia licencjackie z psychologii na Uniwersytecie Jerzego Waszyngtona w Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii, USA).
Był członkiem kabaretu o nazwie ReceSs.
W 2010 r. wystąpił w teledysku Garfunkel & Oates do piosenki pt. "Sex With Ducks".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

...to niech **********la. Straszne drewno, zero wyczucia, wszystko na odwal, no i ciągle ta otwarta paszczęka. Mam nadzieję, że jak najrzadziej będę miał okazję go oglądać.

Udalo mu sie .. mozna powiedziec ze to jest taki jego prawdziwy debiut :) bardzo ladnarole zagral w tak wspanialym filmie

Gościu wg mnie pozamiatał w Dolinie Krzemowej. Ciągnął ten serial w górę. Przy każdej jego "akcji" lałem ze śmiechu. Szkoda że w 2 ost sezonach go nie było - serial na tym stracił. Jak dla mnie to stworzył mega dobrą kreację w Dolinie K. Polecam

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones