PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567829}

[REC] 4: Apokalipsa

[REC] 4: Apocalipsis
4,6 14 682
oceny
4,6 10 1 14682
5,0 4
oceny krytyków
[REC] 4: Apokalipsa
powrót do forum filmu [REC] 4: Apokalipsa

Box office

ocenił(a) film na 6

Czy naprawdę film w Stanach Zjednoczonych zarobił jedynie 837 dolarów czy to tylko pomyłka z brakiem dopisku zer? :)

lukasz12548

Wydaje mi się że ten film był nastawiony głównie na Europę ;) W Ameryce był we wrześniu na festiwalu jakimś i dopiero 7 stycznia normalnie w kinach i tylko przez tydzień. Słyszałem że tylko w kilku kinach był puszczany, także zanim to weszło do USA to już wszyscy zdążyli obejrzeć na necie z napisami i to może być powodem niskiego zarobku. Ale w Europie na pewno bardzo dużo zarobił.

_REC_

czy to jest dalsza kontynuacja poprzedich czesci ?

faza22221

bezpośrednia kontynuacja drugiej części ;)

ocenił(a) film na 3
_REC_

i trzeciej.

Leszy2

No właśnie :D

_REC_

ludziska ten film jest naprawde lepszy niż niby kasowe filmy Resident Evil napewno jakieś trzy ostatnie części to była porażka

marios99

Ja tam kocham Resident Evil fakt sztuczny się robi nawet bardzo ale to moje dzieciństwo :D No i kocham zombi xD

_REC_

Ja też uwielbiam tą serie, ale jak sam napisałeś zrobił się film sztuczny .najlepsze części jedynka i dwójka później to już coraz gorzej.
podobnie jak z grą pierwsze były super teraz powoli odchodzą od fajnego tematu. ale spoko każdy ma prawo do swojego zdania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones