PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567829}

[REC] 4: Apokalipsa

[REC] 4: Apocalipsis
4,6 14 682
oceny
4,6 10 1 14682
5,0 4
oceny krytyków
[REC] 4: Apokalipsa
powrót do forum filmu [REC] 4: Apokalipsa

Do pierwszej części nie ma nawet startu, ale już w porównaniu do takiej odsłony numer 3 wypada zdecydowanie lepiej. Na całe szczęście zdecydowano się nie iść w dalszym ciągu w horror komediowy, co wyszło temu filmowi na dobre. Znowu mamy wszystko utrzymane w poważniejszych tonach. Twórcy ewidentnie lepiej się w nich czują. Przystopowano również z wątkami religijnymi, których w dwójce oraz trójce było sporo. Technika found footage tak jak i poprzednio poszła już w odstawkę. Niby trochę szkoda, ale szczerze nie wiem czy film zyskałby na niej jakoś mocno. Ogólnie muszę przyznać, że bawiłem się naprawdę dobrze przy tej części. Jest parę ciekawych zwrotów akcji, momentami bywa brutalnie no i klaustrofobiczny statek jako miejsce akcji sprawdza się doskonale. Jak najbardziej jest to produkcja na plus. Tylko ten podtytuł jakoś mi tak nie bardzo pasuje.

Laki_Lou

Raz widziałem lata temu i pamiętam że końcówka była spoko.. muszę sobie odświerzyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones