PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595868}

Ósma plaga

The Terror Beneath
2,8 573
oceny
2,8 10 1 573
Ósma plaga
powrót do forum filmu Ósma plaga

Kolejny raz, stacja ta oferuje nam "wspaniałe dzieło", jakim jest film "Ósma plaga". Moim zdaniem, poziomem dorównuje on takim hitom jak "Megaszczęki kontra megamacki" i innym tego typu produkcjom. No cóż... Miłego seansu!^^

Madara1994

Wiem doskonale, że filmu nie należy oceniać po okładce ani aktorach w nim występujących ale..tv puls od dawna funduje 'mocne kino nocne' podobnych produkcji. Po przeczytaniu krótkiego rysu fabuły (byłem bardzo ciekawy co tym razem wpadnie na ekrany) śmiałem się dobre 8 minut do monitora jak nawiedzony. Osobiście preferuję jednak nieco..nieco dużo bardziej ambitne filmy :) Najlepszą produkcją jaką widziałem na pulsie był Resident Evil 1 oraz 2. Byłem dosłownie w szoku, że taki film może znaleźć się za logiem TV Puls. Przyznam się, że czasem oglądam maksymalnie 15 minut tego typu filmów, przeważnie po godzinie 23 gdy muszę rano wstać a nie mogę usnąć, jest to lepsze niż dwa piwa bądź tabletka na sen. Polecam dla nocnych marków, którzy chcą w końcu usnąć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones