PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1045}

Łowca jeleni

The Deer Hunter
8,1 130 394
oceny
8,1 10 1 130394
8,4 33
oceny krytyków
Łowca jeleni
powrót do forum filmu Łowca jeleni

Wszyscy tak się zachwycają tym filmem, zapominając jak naiwne są sceny z rosyjską ruletką. Jakby dopiero teraz powstał film z motywem rosyjskiej ruletki, (w którym na 3 wolne miejsca w komorze pierwsze 2 okazały się puste, aby nie zabić bohaterów, oraz jak przez kilka lat facet zawsze wygrywał w tę grę w wietnamie) zostałby wygwizdany przez większość za swoja naiwność.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Ktoś tu chyba zapomniał, że czasami naginanie faktów jest wręcz niezbędne :)

Becksu

ale jakby nakręcic teraz taki film z takim naciąganiem faktów to by takim hitem nie był

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Skąd wiesz? Jeżeli taka produkcja wywołałaby u widza zamierzone emocje (na przykład mimo wszystko mnie Łowca Jeleni trzymał w napięciu), to przecież nic nie stoi na przeszkodzie.

Becksu

Wiem to, ponieważ ten film to klasyka, jakby teraz dopiero powstał byłby jednym z wielu z naciągniętym scenariuszem.

McLlovin

Piszesz bzdury.Dlaczego dzisiaj niby by go wygwizdali,a wtedy nie????Dzisiejsi ludzie są bardziej inteligentni?Każdy dzisiaj gra w rosyjską ruletkę?Wszyscy trzymamy w domach pistolety bębenkowe?No chyba nie myślisz że dzisiejsi ludzie są mądrzejsi bo oglądają więcej filmów i telewizji:DD Sorry, ale nie wyglądasz mi na weterana z Wietnamu,ani weterana jakiejkolwiek wojny,aby zarzucać komukolwiek HIPOKRYZJĘ.Wielu ludzi którzy przeżyli wojnę oglądało ten film i nikt nie zarzucił mu przekłamania.Więc daruj sobie.

llama777

nie przekłamanie a niesamowita naiwność, gdyby teraz powstał taki film wielkim arcydziełem by nie byył

ocenił(a) film na 9
McLlovin

Taa, rzeczywiście... Nie przeszłoby dzisiaj - kiedy tłumy walą do kin na komputerowo podrasowane bujdy na resorach...

użytkownik usunięty
McLlovin

Akurat scena z rosyjską ruletką jest najważniejszą rzeczą w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones