PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1045}

Łowca jeleni

The Deer Hunter
8,1 130 394
oceny
8,1 10 1 130394
8,4 33
oceny krytyków
Łowca jeleni
powrót do forum filmu Łowca jeleni

NIESAMOWITY film 

ocenił(a) film na 10

W opinii większości film jest nudny. ale ja nie nudziłem się wcale. Uważam, że sceny wesela były potrzebne, by pokazać zachowanie ludzi przed wyruszeniem na wojnę w Wietnamie. Kontrast między zachowaniem bohaterów przed i po wojnie jest bardzo widoczny; nie są już potem tymi samymi ludźmi, co najbardziej pokazuje przypadek Nicka.

Dla mnie jest to na razie najlepszy film o wojnie jaki widziałem. Wspaniała reżyseria, poruszająca historia, rewelacyjne aktorstwo (wszyscy zagrali świetnie, mi najbardziej spodobały się niesamowite role Walkena i De Niro), wspaniałe zdjęcia, trzymające w napięciu sceny gry w ruletkę i naprawdę świetny scenariusz. Poza tym jest to film, który daje do myślenia i który dla mnie wytrzymał próbę czasu.

ocenił(a) film na 3
robert2207

Ten film nie jest nudny? No tylko jeżeli waszym codziennym zajęciem jest oglądanie schnącej farby,
to wtedy faktycznie film wyda się być prawdziwą sensacją....

ocenił(a) film na 9
plantum

Niedawno odświeżyłem sobie "Helikopter w ogniu" gdzie akcja stanowi tam spokojnie 90% filmu. Niby nie można się na nim nudzić, a jednak...Według mnie nie ma nawet startu do "Łowcy jeleni", praktycznie pod każdym względem. Z dnia na dzień coraz bardziej doceniam to arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones