PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37334}

Łowca smoków

Dragon Fighter
3,0 79
ocen
3,0 10 1 79
Łowca smoków
powrót do forum filmu Łowca smoków

02.01, piątek 21:30, Tv6. Powiadam wam: połowę efektów specjalnych zrobiono w Bułgarii!! (czemu takie coś jest w ciekawostkach?) Może będą Karpaty?

Katharsisss

To Filmweb, ciekawostek nie zrozumiesz ;D Jak sie uda, to bede ;)

Valdoraptor23

Byłoby fajnie

Katharsisss

Będę, jakby kogoś to interesowało :)

movies_2

Właśnie się chciałem pytać czy ktoś jeszcze będzie

Katharsisss

A to nie wiem, musisz innych spytać.

movies_2

Heh zobaczyłem kościanego dinusia z ataku dinozaurów na tv4

Katharsisss

Ja też :D hehe szkoda że nie emitują nowych filmów tylko same powtórki :(

movies_2

''Rodzice są na wyprzedaży w smart dom'' Nie mogę się doczekać aż jakiś złodziej wystąpi w reklamie i powie no okey :)

Katharsisss

Od razu smoki atakują, scenarzysta nie bawił się w wyjaśnienia czy to przeszłość, czy istnieje magia, czy to teraźniejszość gdzieś w wschodniej Europie... Fajne scenki ze smokiem nad miastem który lata po lesie.

movies_2

A po co komu wyjaśnienia. Nie taki zły tan smok

movies_2

Ja sobie żartowałem że smoki atakują miasto a są ujęcia smoków w lesie. Teraz wiem że to tak naprawdę nakręcone sceny które nie wykorzystano w fabule ale żeby nie były zmarnowane umieszczono je przez napisami i studiem UFO.

movies_2

hhehe ten krzyż w herbie chyba jest stylizowana na F z Facebooka :D ... nie ja nie nie jestem uzależniony xd

movies_2

Smoki ladne ale kejos w pelni od pierwszych minut xd

Katharsisss

Ostatnia scena w filmie, bohater zabija smoka i mówi super tekst: moje dziecko!

Nie, nie panie aktorze, pomylił pan jedną z trzech kwestii w tym filmie! Robimy dubel...

Ostatnia scena w filmie, bohater zabija smoka i mówi super tekst: Anglia, rok tysiąc...

NIEEE albo wiesz co, spoko, zostawiamy.

movies_2

O rany te animowane kamienie. I te kule ognia!!

Katharsisss

I samolot!!!!!!

movies_2

Co tam było ciekawego do tej pory? Bo mi filmweb zmulił xd

pringles

Monty Python i święty gral gdzie humor zastąpiono smokami.

pringles

Walka jakichs wojow ze smokiem i nagle przenosiny do klonorobow. Ale tu dziwny montaz

movies_2

... i nagle mnie olśniło, do jakich eksperymentów nie potrzeba zwierząt? no właśnie! Nie potrzebuje pan zwierząt bo robicie wibratory najlepszej generacji!

movies_2

Za tymi drzwiami jest laboratorium, wstęp tylko na zaproszenie... A zapraszają tylko chorych by przeprowadzić eksperymenty... Czyli naukowcy sa chorzy... Bo tylko tak by się sami zaprosili.

movies_2

Jeśli twój pies znowu ucieknie karze go uśpić... Żartowałem.
hahaha Ja każe cię zwolnić, a jako ze zwolnieni ludzie z armi zaangażowani w tajne eksperymenty giną po zwolnieniu, umrzesz hihih

movies_2

Poznam pana z resztą.
To pan, to reszta wypowiedzi moviesa.

movies_2

Ehhh... koleś gada o dinozaurze, jesteśmy w laboratorium klonowania... Ciekawe co ja, jako super Scherlok Holmes wydedukuje... O nie!!! Oni będę coś klonować! Ale co...?

movies_2

Szynka i ser.
ŚWIETNIE!!

Katharsisss

Skąd pan myśli że to smok?
no cóż... dostałem scenariusz, ten film w którym występujemy nazywa się dragon Fighter, wnoszę nawet że będziemy walczyć ze smokami bo eksperyment się wymknie spod kontroli.
hahahahaahahahahha
Ale fałszywy śmiech...
Jest scenariuszowy!

Katharsisss

Movies 15... 16
Kath. 9
Pringl 1
Valdo 2

Liczby wypowiedzi...

movies_2

Oglądam na dole gdzie pisanie to jakaś męczarnia

movies_2

Co to za skróty, jaki pringl xD ja oglądam, ale filmweb tak muli, że ni ma jak pisać xd

pringles

A to moze z tego powodu pisze mi sie jeszcze mmiej przyjemnie

Katharsisss

Strona odświeżała mi się 10 minut -.- To raczej nie sprzyja komentowaniu, więc trudno, może następnym razem się uda

pringles

A mnie porwała cesarzowa a właściwie jej pomnik pana Ziemiańskiego

Katharsisss

Obejrzałem część, widziałem niesamowitą sekwencję z 1109 roku z latającymi smokami (które wyszły twórcom znacznie lepiej niż ich naziemni odpowiednicy z czterema ujęciami na krzyż) i umierającą matką, która wypowiedziała jedyne dwa słowa w całym fragmencie (rycerze byli niemi, czytaj: nie dostali zapłaty za role mówione xD), przybycie Deana Caina do ośrodka z pieseczkiem, a potem smoka ganiającego po podziemnym labratorium za kilkoma geniuszami rasy ludzkiej, w tym jednym, który zamknął się w pokoju ze szkocką i muzyczką, po czym dziwił się niezmiernie, że smok się do niego dobija (jeszcze krzyczał, że to bezczelny Dean Cain :D). Zakończenia nie znam, ale kiedyś dooglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones