PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249298}

Ślad

6,4 260
ocen
6,4 10 1 260
Ślad
powrót do forum filmu Ślad

do obejrzenia

ocenił(a) film na 8

tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=gFQOljA3xH4
to mój ulubiony filmik zapomnianego mistrza
enjoy!

ocenił(a) film na 6
Marcineusz_Zet

Masz może jakąś interpretację tego szorta?;)

ocenił(a) film na 8
_Garret_Reza_

wybacz dezorientację, ale to żart czy serio pytasz?

ocenił(a) film na 6
Marcineusz_Zet

Nie, już nic. Myślałem, że to coś w stylu M.Dr, a to po prostu czysta awangarda :)

ocenił(a) film na 8
_Garret_Reza_

No tu bym się nie do końca zgodził. Rozwiń proszę:> (M.Dr. = Mulholland Drive???)

ocenił(a) film na 6
Marcineusz_Zet

Na początku myślałem, że tu jest jakiś całościowy sens, ale jednak nie - czytałem twój temat na forum Wiszniewskiego i wiem już, ze to taki groch z kapustą jest ;)

"(M.Dr. = Mulholland Drive???)"
Tak.

ocenił(a) film na 8
_Garret_Reza_

Ja ci dam groch z kapustą! Naprawdę nie widzisz sensu w historii samotnego człowieka żyjącego wyidealizowanymi wspomnieniami?

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
_Garret_Reza_

Hm, wg mnie swoistym 'błędem' Wiszniewskiego (albo i moim zjebaniem, albo jednym i drugim) było jakies niezaakcentowanie tego, że to ta sama osoba.

Słabo kojarze twarze i przez cały czas się głowiłem, czy film przedstawia 2 postaci (jedna emeryt, druga pracuje na kolei) czy to jedna i ta sama i właśnie wspomnienia, etc.

Jakoś mnie nie zachwyciło. Technicznie elegancko, ciekawe akcenty muzyczne, dobra praca kamery, poza tym jedną rzeczą wspomnianą wyżej OK. Co do treści - niby OK, ale jakoś specjalnie nie przypadło mi do gustu. Może dlatego, że sam nie jestem emerytem? Może dlatego, ze tematyka wydawała mi się zbyt obca?

Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones