PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36062}
6,1 428
ocen
6,1 10 1 428
Śledztwo
powrót do forum filmu Śledztwo

Szukam pewnego polskiego filmu (starego) właśnie o znikających zwłokach z kostnic. Znalazłam jedynie ten, i wiem, że jest wersja teatralna. Jednak jedną sceną jaką zapamiętałam było to, że jedne zwłoki były ustawione (?) w oknie kostnicy. W tym filmie takiej nie było, więc może jest w wersji teatralnej? Ktoś widział? Czy może jest jeszcze jakiś film o takiej tematyce?

Valenciaa

Właśnie obejrzałam wersję teatralną. Pod koniec spektaklu, gdy o zdarzeniu opowiada ranny policjant i oglądamy retrospekcję, przez ułamek sekundy widać zwłoki w oknie kostnicy. To tak krótka chwila, że aż dziwne, iż właśnie to zapamiętałaś. :) Ale czasem tak bywa - nie pamiętamy prawie niczego oprócz drobiazgu, który utkwił nam w głowie na bardzo długo. Pozdrawiam.

Valenciaa

Taka scena jest w tej wersji w 34:20. Wersję teatralną, znakomitą zresztą moim skromnym zdaniem oglądałem kilka razy. Takiej sceny tam nie ma. Jedynie widok wnętrza kostnicy i zwłok w trumnie zza okna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones