PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8780}

Ślub po polsku

Polish Wedding
5,1 833
oceny
5,1 10 1 833
Ślub po polsku
powrót do forum filmu Ślub po polsku

Interesujące zestawienie film o Polakach bez Polaków - hmmm?!

Patt

watpie, czy jakis Polak zgodzilby się wystapic w filmie osmieszajacym jego kraj i narod.

rawenna_2

Kristen Bell jest z pochodzenia Polka ;)

użytkownik usunięty
wanski

to razcej powinna wiedzieć, że w Polsce się nie jada pieriogów na śniadanie.

ocenił(a) film na 2

Zagrała koleżankę głównej bohaterki i jest przez 20 sekund na ekranie.
Jak nic powinna zażądać zmiany tych pierogów w scenariuszu.

użytkownik usunięty
blbart

haha jebłam z Twojej odpowiedzi xd

rawenna_2

Oglądałem ten film i naprawdę podobał mi się, w odróżnieniu jednak od co poniektórych oceniając film oczy nie zachodzą mi krwią widząc żarty z moich rodaków mieszkających w USA, cieszcie się że tak ich pokazano a nie gorzej bo ta Polonia wcale pięknie nie wygląda i żeby gorszych czy głupszych znaleźć wcale ze świecą szukać nie trzeba.

soplic68

zgadzam się z tobą. Według mnie dobrze że amerykanie zrobili taki film niech mówi się o Polsce zwłaszcza niech mówią zagraniczni reżyserzy niż polscy to więcej da reklamy o naszym pięknym kraju. po drugie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy ponieważ jest to tylko film, fikcja.

ocenił(a) film na 2
paprzycki

"jest to tylko film, fikcja. "
Masz rację... I do tego jaki nudny

ocenił(a) film na 2
blbart

Bardzo nudny. Tylko muzyka kilka razy mi się podobała.

Patt

o nie! albo, albo, jak mogli zekranizować doktora żywago BEZ ROSJAN?! świat się kończy

savonn

Tak jak mogli zrobić "The Jazz Singer" z Alem Jolsonem w roli czarnoskórego jazzmana;-)

Patt

Chyba jeszcze nie jest tak źle :)
W The Shrine - pokazują Polskę jako kraj amiszów, w większości niezamieszkany. Akcja dzieje się - w jakże polskiej nazwie - w Alwani (polska wieś). Ludzie są zamieszani w jakiś podejrzany kult. A facet mówiący po polsku - to zupełna porażka.
Zresztą zwiastun można obejrzeć na youtubie. Rzekomo to jest horror, ale dla wielu Polaków może okazać się komedią ;)

użytkownik usunięty
Patt

Ważniejsze pytanie:
Dzie schabowy??!!!
:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones