PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 890
ocen
6,8 10 1 73890
5,2 16
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

23 sierpnia o 20:25 zostanie wyemitowany film ''Śmierć nadejdzie jutro''. Powtórka dzień później o 14:35

ocenił(a) film na 3
Heines

Jak dla mnie nadurniejszy i najbardziej przerysowany Bond z całej serii, ale to tylko moje zdanie.

Angulo

Masz rację, ten Bond jest jednym z najbardziej przerysowanych Bondów. Nie wiem tylko, który bardziej Moonraker czy Śmierć nadejdzie jutro. Mimo to przyjemnie się go ogląda, pierwsza połowa filmu jest ciekawa, ale w drugiej, gdzie na pierwszym planie są efekty specjalne to czeka się trochę już na koniec filmu. Po prostu przesadzili z tym Astonem i walką między laserami. A i trochę słabo wyglądała ta ucieczka Bonda przed tym promieniem. Film byłby dużo lepszy gdyby nie było tak dużej ilości efektów specjalnych. Bo poza tym film jest dobry, wróg Bonda Gustav Graves jest ciekawy, nie nudzi. Myślę, że producenci dobrze postąpili, że odświeżyli serie po tym filmie, bo chyba każdy narzekał na to efekciarstwo. Moim zdaniem serii na dobre wyszło to odświeżenie, że Bond stał się bardziej ludzki, taki jak był w książkach.

ocenił(a) film na 8
Heines

Tak z ciekawości przeglądając napisy końcowe natrafiłem na takie o to imie i nazwisko Krysia Zalewska no i takie mi się w głowie pytanie pojawiło czy może to polka i coś przy tym filmie robiła albo co.wiem głupie pytanie ale mnie zaintrygowało.

niewazne_1997

Chyba polka sądząc po imieniu, ale nie mam pewności. W filmie nie wystąpiła, ale chyba była jedną z pielęgniarek podczas kręcenia filmu.

ocenił(a) film na 9
Heines

dla mnie najlepsza część Bonda, akurat. ( gdy w roli Bonda jest Brosnan)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones