PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 777
ocen
6,8 10 1 36777
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

4/10

ocenił(a) film na 4

Typowe kino amerykańskie. Takich horrorów nakręcono już całe góry. Słaba
gra aktorska nastolatków, rekompensowana postacią zabójcy. Motyw ciekawy,
fabuła kiepska.

Niegodny polecenia.

ocenił(a) film na 9
krytycy

TY TO SIĘ ZNASZ ŚMIECH NA SALI AHAHHAH !

ocenił(a) film na 6
krytycy

"Takich horrorów nakręcono już całe góry." - niezly z ciebie krytyk skoro film zaliczasz do horrorow.

ocenił(a) film na 5
krytycy

4/10 "Niegodny polecenia." Jak toooo? Moim zdaniem film z taką oceną "można obejrzeć" :) Pomijając, że to nie horror. :)

ocenił(a) film na 7
krytycy

''Słaba gra aktorska nastolatków'' gra aktorska byla jednym z plusow tego filmu, szczegolnie Ryan Gosling ..

ocenił(a) film na 10
krytycy

Mi się podoba ra aktorska Sandry Bullock :) Dobrze zagrala, hmm , mógł by mi ktoś wytlumaczyc oco chodzi z ta Cassie, w filmie poruszane jest pewne zdarzenie .. Chodzi mi oto jak Cassie opowiada o tej kolezance, o co w tym chodzi? O to, że to ona jest tą dziewczyną? Bo nierozumiem, na rozprawe jest wzywana pod innym imieniem i nazwiskiem, prosze Was wytlumaczcie mi to..

ocenił(a) film na 6
TheWhyski

SPOILER

no oczywiście, że o nią chodzi...przecież wiadomo, stąd jej blizny na klatce piersiowej i związane z tym kompleksy...nieufność i agresja wobec facetów itd. Nie wiem czemu wydaje Ci się to niezrozumiałe, ja już to wiedziałam przy pierwszej retrospekcji, po za tym dało mi do myślenia jak na początku zarzucano jej, że identyfikuje się z ofiarą zamiast z zabójcą.

ocenił(a) film na 10
3marta3

sorki, ja nie myslalam wczoraj.... po balu bylam ;d ale juz wiem

krytycy

TEN FILM TO NIE JEST HORROR! Z całym szacunkiem do Ciebie, ale chyba żadnego horroru nie widziałś i nie wiesz o czym piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones