PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 777
ocen
6,8 10 1 36777
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Bylby na pewno lepszy gdyby wiecej pokazano duet Ryan Gosling - Michael Pitt, bo naprawde zagrali swietnie - szczegolnie Gosling. Natomiast mniej, albo nawet wcale nie powinno byc Sandry Bullock. Troche mnie wkurzala jej gra i oglonie cala postac. Dziwi mnie troche jak doszla do tego, ze to ci dwaj zamordowali. Raczej sporo w tym przypadku, moze troche wszytko przez te wymiociny, ale i tak wyglada na to, ze wpadla na to dlatego, ze miala uprzedzenia do jednego z chlopakow, poniewaz sama poslubila takiego i zle na tym wyszla. Koncowka moglaby byc inna, lepiej moze gdyby nie odkryto prawdziwych spracow, bo wyszlo na to znowu, ze nie ma zbrodni doskonalej, a z tym sie nie zgadzam. A chlopaki naprawde mieli dobry plan przewidzieli prawie (no wlasnie prawie) wszystko i moze troche przekombinowali.

marie_reine

Zgadzam się - Gosling i Pitt zagrali znakomicie (w przeciwieństwie do, jak zawsze moim zdaniem, drewnianej Bullock). Przy okazji - polecam obejrzenie filmu "Fanatyk", w którym Ryan gra główną rolę i również pokazuje się z bardzo dobrej (aktorskiej) strony. Wracając do "Śmiertelnej wyliczanki" - myślę, że (o czym już tutaj wspominałam) Richard to alter ego Justina, a cała historia, to opis walki wewnętrznej Justina.

[to w skrócie, bo rozwinięcie mojej myśli jest tutaj: http://www.filmweb.pl/topic/1134560/(SPOILER!)+Wg+mnie+Richard+to+alter+ego+Just ina%2C.html]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones