PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 778
ocen
6,8 10 1 36778
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Nuda

ocenił(a) film na 1

Nuda nuda i jeszcze raz nuda!!!!!W Zyciu sie tak nie wynudziłam w kinie.Tylko Ryan trzymał mnie przy życiu...Nie wiem ale doszlo do tego że chciałam żeby słodka Sandra spadła z pomostu......Reasumując temat dobty wykonanie tragiczne....

użytkownik usunięty
Kateus

DIABLO FAJNE!
Było bardzo fajne, na pewno nie nudne! :-)))))))
Bardzo mi się podobała postać Sandy i jej gra. Mam podobny charakter do Cassie.
Pitt i Gosling - grali oki, ale bez przesady............
SANDRA ŚWIETNA, TAK SAMO BEN!
WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4

oj naprawdę nuda
Miałem do wyboru dziesięć innych filmów i teraz mogę powiedzieć, że gdybym jednak wybrał 'Raport mniejszości', to chyba byłbym bardziej zadowolony i być może tylko z tego powodu, iż bardzo lubię Pana P.H.Dick'a.
Jeśli chodzi o Sandrę i tą całą wyliczankę, to jakoś zbyt nie powyliczali się chłopcy z liceum, a już myślałem, że będzie żeź i sporo ofiar, a co za tym idzie film będzie trzymać w napięciu. Niestety jedyne napięcie jakie towarzyszyło mi w kinie, to moja znajoma, która miała bardzo dobry, wręcz wyśmienity humor, który dał o sobie znać już na samiutkim początku - przy reklamach ;]
'Murder By Numbers' nie jest wart tego czasu, jaki trzeba poświęcić na oglądnięcie tego 'dzieła', o ile można w ogóle nazywać to coś dziełem. Tak jak byśmy oglądali beverly hills i tam powiedzmy ktoś z grupy pięknych i młodych licealistów wpadłby na pomysł zamordowania kogoś tam z nutką perfekcjonizmu.
Sandra, jako policjantka starała się w 'Miss Agent' i tam jakoś jej wyszło, lecz tutaj całkowita klapa.

użytkownik usunięty
Kateus

No nie taki nudny...
Nuda? Hmmm moim zdaniem film był bardzo dobry a Ryan i Michael zagrali wspaniale, ale też nie wiem czemu wolałam zeby z pomostu spadła Bullock.:) Cóż, faktem jest ze nie pokazała w murder by numbers dużo, nei zagrała profesjonalnie a watek poboczny z jej niedobrym męzęm tylko przyćmił sprawę. Mnie jednak film przypadł dop gustu. A wykonacie całkiem fajne, oklaski dla Barbeta.

ocenił(a) film na 7
Kateus

spadajaca Bullock
Moim zdanie nie mozna filmu nazwac nudnym. Mnie bardzo zainteresowal watek nastolatkow. Wlasciwie zastanawiam sie po co pojawil sie slabiutki watek policjantow.
Panne Bullock sama chtnie bym z balkonu zrzucila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones