PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 770
ocen
6,8 10 1 36770
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

A ta Bullock to podła świnia - Justin dwa razy uratował jej życie a jedyne co od niej usłyszał to "Każdy ma jedno życie i jedną szansę" czy coś w tym stylu. Żal. Nie wiem dlaczego ale polubiłam naprawdę tego chłopaka, może dlatego że zawsze ciągnęło mnie do dziwaków i odmieńców:)

I to nie prawda że to Justin manipulował Richardem jak stwierdziła na końcu "błyskotliwa" pani detektyw:/

cinderelka1989

Zabił. W okrutny sposób. Niewinnego człowieka. To mało? Lituj się nad ofiarą, jeśli już musisz.

hauser

Tak, wiem, że zabił, film oglądałam w całości.Ale staram się dostrzec głębię człowieka a nie podchodzić do tego że zabił bo zabił. Widać było przecież że żałował, chciał popełnić samobójstwo. Weź poczytaj sobie "Zbrodnię i karę" Dostojewskiego a potem pogadamy.

cinderelka1989

Żałował, bo został złapany i bał się grożącej mu kary śmierci. Tak naprawdę obydwaj byli zapatrzonymi w siebie nawzajem socjopatami, choć rzeczywiście ten drugi wydaje się sympatyczniejszy.
Podobno większość seryjnych morderców i socjopatów jest postrzegana przez innych jako "normalni", przeciętni, czasem sympatyczni ludzie.
Ale chyba nie chciałabyś być na miejscu tej dziewczyny.

ocenił(a) film na 7
cinderelka1989

Albo może Ty przeczytaj "Zbrodnię i karę" raz jeszcze :) Jest tu zawarty ten sam motyw przewodni, zarówno Justin jak i Raskolnikow pozwolili sobie na odebranie życia drugiej osobie, bezwzględnie, bestialsko, w imię ideologii, która jedynie miała połechtać ich ego. Zarówno Raskolnikow, jak i Justin zasługiwali na karę, a ich "skrucha" była strachem przed karą. Co miała zrobić ta detektyw? Puścić psychopatę/socjopatę na wolność?
Poza tym, już prędzej usprawiedliwiałabym zabicie podłej lichwiarki, niż niewinnej losowej dziewczyny.

ocenił(a) film na 8
cinderelka1989

Wcale nie chciał popełniać samobójstwa. Chciał tylko, aby na to wyglądało ;)

ocenił(a) film na 8
cinderelka1989

jeszcze mu powiedziała że to że ją uratował mu pomoże a potem odwróciła się od niego :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones