PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 777
ocen
6,8 10 1 36777
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Śmiertelna Wyliczanka to jeden z niewielu filmów które zaciekawiły mnie już od samego początku . Z pozoru błacha fabuła - policjantka z przeszłością + 2 nastolatków o psychopatycznych skłonnościach .
Film warty uwagi tylko ze względu na Ryana Goslinga . Sandra Bullock nie popisała się niczym nowatorskim , te same spojrzenia i gesty znamy już z wielu innych komedii lub filmów takich jak Speed czy System , Michael Pitt jak zwykle w roli dziwacznego odrzutka społecznego ale takowego zagrał już w Funny Games czy też Marzycielach , natomiast Ryan Gosling - cud , miód i orzeszki ;-) Zdolniacha z tego aktora , napewno w najbliższym czasie przyjrze mu się uważniej !

ocenił(a) film na 6
Alexanderrr

ja tez obejrzałam film tylko zw wzgledu na Goslinga, uwielbiam go, widzialam juz prawie wszystkie filmy z jego udziałem, jest niesamowity

ocenił(a) film na 7
fanka_3

To prawda ma w sobie taki demonizm w oczach który przyciąga widza . Dla mnie najlepszą rolę zagrał w Fanatyku , chodż śmiem twierdzić że najlepsze dopiero przed nim .

użytkownik usunięty
Alexanderrr

Rzeczywiście - "Fanatyka" zaczynałem oglądać bez jakichkolwiek oczekiwań, a kończyłem z wypiekami na twarzy. Nie wiem czy to jego najlepsza rola (bo jeszcze wiele filmów z tym aktorem przede mną), ale film jest powalający (niemała w tym zasługa zakończenia). Polecić mogę również "Lars and The Real Girl". Niesamowity obraz i wymiatająca rola Goslinga.

Alexanderrr

Ryana warto obejrzeć w half nelson oraz the united states of leland

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones