film

Śnić we śnie

1979
1h 5m
5,8 207
ocen
5,8 10 1 207
Dramat psychologiczny, którego bohaterami są dwie kobiety: matka i córka. Pierwsza była kiedyś dziennikarką, walecznym żołnierzem, druga przerwała studia filozoficzne.... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Śnić we śnie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Dramat psychologiczny, którego bohaterami są dwie kobiety: matka i córka. Pierwsza była kiedyś dziennikarką, walecznym żołnierzem, druga przerwała studia filozoficzne. Ich konflikt, przeradzający się chwilami w otwartą nienawiść, to nie tyle konflikt pokoleń, ale specyficznych, różniących je postaw życiowych oraz zadawnionych pretensji iDramat psychologiczny, którego bohaterami są dwie kobiety: matka i córka. Pierwsza była kiedyś dziennikarką, walecznym żołnierzem, druga przerwała studia filozoficzne. Ich konflikt, przeradzający się chwilami w otwartą nienawiść, to nie tyle konflikt pokoleń, ale specyficznych, różniących je postaw życiowych oraz zadawnionych pretensji i urazów. Nieudane małżeństwo córki, jej poważna choroba w wyniku komplikacji porodowych, wreszcie dziecko łączy te kobiety silniej niż kiedykolwiek. Ale potęgują się i konflikty. Kładzie im kres - śmierć matki. A córka dopiero teraz dozna poczucia straty i zrodzi się w niej zrozumienie matki, zrozumienie, o które było tak trudno wtedy, gdy można je było tak łatwo okazać. [www.filmpolski.pl]

na podstawie
studio
Studio Filmowe Iluzjon
tytuł oryg.
Śnić we śnie
inne tytuły
To Dream In Dreams
więcej
Film kręcony był we Wrocławiu (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

polecam

ocenił(a) film na 10

Bardzo długo szukałem tego filmu i w końcu znalazłem. Po obejrzeniu uważam że to dobry dramat który warto obejrzeć, tak jak zresztą wszystkie pozostałe filmy Janusza Nasfetera.

Tylko dwa głosy, ale oceniany rewelacyjnie. Ciekaw jestem tego filmu. Osoba pana Nasfetera wielce zachęcająca - geniusz polskich 'filmów młodzieżowych''.

Irena była dziennikarką, walczyła w ruchu oporu. Jej córka Magda studiowała filozofię. Relacje między kobietami są bardzo trudne, różnią je postawy życiowe. Zbliża je dopiero nieudane małżeństwo Magdy z Pawłem.

podobno już nie ma cenzury to dlaczego nie dodadzą około 30 minut które obcieli z filmu

Gdzie go obejrzę?

ocenił(a) film na 10

Szukam tego filmu wszędzie i nigdzie nie mogę zaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones