Odtwórz Zwiastun nr 1 2:26
Film

Snow Dogs

2002 1 godz. 39 min.
6,4 29 681
ocen
6,4 10 29681
997
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":2}
{"id":"32577","linkUrl":"/film/%C5%9Anie%C5%BCne+psy-2002-32577","alt":"Śnieżne psy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/25/77/32577/7655738.2.jpg"}
Ceniony dentysta dowiaduje się, że otrzymał w spadku zaprzęg ośmiu psów. Zwierzaki sprawiają nowemu panu wiele kłopotów. Więcej Mniej
{"userId":"$editorialReview.user.id","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/25/77/32577/291610.2.jpg","title":"Przystanek Alaska","link":"/reviews/recenzja-filmu-%C5%9Anie%C5%BCne+psy-443","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Przystanek Alaska
Wytwórnia Walta Disneya to główny producent animowanych bajek i obrazów z cyklu kina familijnego. Wiele z nich... ... czytaj więcej
$data.name
Kinga Kozakiewicz
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Śnieżne psy
Śnieżne psy (2002) Zwiastun nr 1 2:26
Śnieżne psy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2002 | Film Ted Brooks ([person=320]Cuba Gooding Jr.[/person]) żyje dostatnio na Florydzie, dbając o uzębienie ludzi sukcesu, gdy nagle przychodzi wiadomość z Alaski. Mężczyzna otrzymuje w spadku psi zaprzęg. Jego dziedzictwo to osiem psów husky, które lekceważą nowego pana. W miasteczku w którym się znalazł, psy są ważniejsze od ludzi. Po jakimś czasie bohater nawiązuje kontakt ze zwierzętami, dzięki czemu doskonali swe umiejętności w powożeniu psim zaprzęgiem. Na urocze czworonogi ochotę ma też Grzmot Jack Johnson ([person=234]James Coburn[/person]). Dochodzi do starcia obu mężczyzn.

Ted Brooks (Cuba Gooding Jr.) żyje dostatnio na Florydzie, dbając o uzębienie ludzi sukcesu, gdy nagle przychodzi wiadomość z Alaski. Mężczyzna otrzymuje w spadku psi zaprzęg. Jego dziedzictwo to osiem psów husky, które lekceważą nowego pana. W miasteczku w którym się znalazł, psy są ważniejsze od ludzi. Po jakimś czasie bohater nawiązujeTed Brooks (Cuba Gooding Jr.) żyje dostatnio na Florydzie, dbając o uzębienie ludzi sukcesu, gdy nagle przychodzi wiadomość z Alaski. Mężczyzna otrzymuje w spadku psi zaprzęg. Jego dziedzictwo to osiem psów husky, które lekceważą nowego pana. W miasteczku w którym się znalazł, psy są ważniejsze od ludzi. Po jakimś czasie bohater nawiązuje kontakt ze zwierzętami, dzięki czemu doskonali swe umiejętności w powożeniu psim zaprzęgiem. Na urocze czworonogi ochotę ma też Grzmot Jack Johnson (James Coburn). Dochodzi do starcia obu mężczyzn.

boxoffice
$115 035 090 na świecie
$81 172 560 w USA
$33 862 530 poza USA
budżet
$33 000 000
studio
Walt Disney Pictures (przedstawia) / Galapagos Productions (współudział) / Kerner Entertainment Company / Więcej...
data produkcji
2002
tytuł oryg.
Snow Dogs
inne tytuły
Śnieżne psy Polska
Snow Dogs Kanada
Winterdance (tytuł roboczy) USA
Chiens des neiges Kanada Szwajcaria Francja
Więcej...
Gdy stojący na balkonie Ted krzyczy na psa, zwierzę w pierwszym ujęciu leży, a w następnym stoi.
Gdy Ted wygania swojego kolegę i puszcza muzykę, widać konewkę na stole, która jest odwrócona w prawą stronę. Później, gdy stojący na balkonie bohater krzyczy na psa, konewka leży i to zwrócona jest w lewą stronę. Kiedy aktor sięga po wspomniany przedmiot, znajduje się w takiej pozycji, w jakiej był na początku.
Kiedy Ted po raz pierwszy napotyka skunksa, wpierw za tylną szybą samochodu widać budynki, a w kolejnym ujęciu drzewa.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobry

  BDZ64 ocenił(a) film na 8

  Ale polecam wersje z Lektorem lub napisami. Dubbing niestety sztuczny a wczoraj leciała wersja na TV Puls z dubbingiem i był słaby. Ale ogólnie polecam ten film jest z czego się pośmiać. 8/10.

 • Film dzieciństwa

  tallie99

  Pamiętam jak go oglądałam gdy miałam 6 lat i tak mi się spodobał że od razu chciałam psa rasy Husky. Zawsze uwielbiałam ten film. Miałam go nawet na płycie, która dziwnym trafem akurat się popsuła. Wciąż się miło ogląda.

 • Niezły film

  Press_Tom ocenił(a) film na 7

  Piękne plenery

 • Familijny

  kate_d ocenił(a) film na 7

  Ten film mnie relaksuje. Jest zabawny,cudne psiaki, krajobrazy. Polecam wszystkim co lubią się pośmiać i mają w sobie coś jeszcze z dziecka.

  1
  • Żałosny film

   litk ocenił(a) film na 3

   Gra głównego aktora działała mi na nerwy, niby śmieszne sceny są infantylne.