PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124419}

Święta Last Minute

Christmas with the Kranks
6,0 24 078
ocen
6,0 10 1 24078
5,9 8
ocen krytyków
Święta Last Minute
powrót do forum filmu Święta Last Minute

Kto się tak zachowuje? Ciągle piszczy, krzyczy, boi się wyjść z domu, a gdy sąsiedzi pukają do drzwi, chowa się pod kołdrą w łóżku? Ja prdl.

Nowojorczyk

Mi sie wydaje, ze wlasnie o to chodzi, o ukazanie zachowan niektorych ludzi podczas swiat w przerysowany sposob. Taki absurd swiateczny

użytkownik usunięty
Nowojorczyk

No trochę głupie to było, że się tak chowali, mogli po prostu pozasłaniać okna. Poza tym na początku wydało mi się, że ci sąsiedzi to psychopaci, którzy są gotowi na wszystko, byleby Krankowie obchodzili święta. Ale podobno w USA tak jest, że jak nie wykosisz trawnika, to sąsiedzi zwracają ci uwagę, bo psujesz wygląd okolicy nieskoszonym trawnikiem (a przynajmniej w lepszych dzielnicach). No i nie wiem co mają przeciwko wędzonemu pstrągowi. Ja uważam, że jest całkiem smaczny.

ocenił(a) film na 5

Dokładnie

go_chapter

W mieścinkach na obrzeżach sąsiedzi zjedzą Cię nawet za to, że Twój samochód nie pasuje do "całokształtu". Niby miły i uprzejmy naród, ale ludzie potrafią być upierdliwi, bo Twój nieskoszony trawnik czy rdzawa fura zaburza wizerunek osiedla, przez co ceny nieruchomości w danym rejonie lecą w dół. Po prostu każdy kto się nie dopasuje i nie robi tego co inni jest nie mile widziany.

ocenił(a) film na 5
Nowojorczyk

mnie tez na kolana nie powalił

ocenił(a) film na 8
Nowojorczyk

Chyba nigdy w małym mieście nie mieszkałeś

Nowojorczyk

Nieśmieszny i nierealny tak samo jak Ty hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones