PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011779}
5,3 2 422
oceny
5,3 10 1 2422
4,2 6
ocen krytyków
Święta inaczej
powrót do forum filmu Święta inaczej

I śmieszny i smutny i straszny zarazem:) Totalny mix emocji.
Zaczyna się dosyć przygnębiająco, potem jest ciekawie, wciągająco, zabawnie, gdzieniegdzie fajnie wpleciona konwencja horroru. Na pewno nie jest to przesłodzony film świąteczny, jakich wiele;)

ocenił(a) film na 8
mystic_dream

Robotę robią świetnie dobrani aktorzy, zwłaszcza Widawska - w końcu jakaś pełnokrwista postać kobieca, która jest… po prostu kobieca :) I Antek Sałaj, facet który wcielił się w ukraińskiego taksówkarza - rozczulający. Do tego fajnie że bohaterowie mają swoje pasje, że w trakcie filmu poznają się lepiej i widz jest w stanie uwierzyć w rodzące się uczucie. Nie jest to film bez wad (szkoda że w tym mieszaniu tonów i gatunków jest jednak trochę zachowawczy), ale takie właśnie filmy świąteczne chcę oglądać.

ocenił(a) film na 8
mystic_dream

Dla mnie to bardziej dramat z elementami komedii niż na odwrót.

ocenił(a) film na 8
mystic_dream

Mnie ten film też się bardzo podobał.W końcu nie mamy słodko-pierdzącego piernikami filmu,po którym na koniec aż mdli z przesłodzenia.Wszyscy bohaterowie na plus fajnie zagrali.Ogląda się z przyjemnością do samego końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones