PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337428}

Święty Mikołaj

Joulutarina
6,7 1 476
ocen
6,7 10 1 1476
Święty Mikołaj
powrót do forum filmu Święty Mikołaj

jaki oglądałem 10/10. Tytuł powinien brzmieć Święty Mikołaj -Prawdziwa historia :)

ocenił(a) film na 7
JohnnyB

oglądnęłam- rzeczywiście oryginalna fabuła i podtytuł też trafnie dobrałeś....ale nie jest on najlepszy-prawie usnęłam w pewnym momencie ;) ale najgorszy też nie był...na pewno inny-i to jest jego plus. pozdrawiam

JohnnyB

Na pewno film wyróżnia się na tle pozostałych o podobnej tematyce innym podejściem do postaci świętego Mikołaja.
Ciekawy, interesujący, może nie najlepszy film jaki widziałam, ale jeden z lepszych opowiadających historię świętego.

ocenił(a) film na 7
JohnnyB

Zdecydowanie najlepszy film o Świętym Mikołaju - może dlatego, że powstał daleko od wielkich hal produkcyjnych Hollywood i twórcy skupili się nie na próbach oszołomienia widzów obrazem (chociaż w tym filmie zdjęcia były świetne) tylko na przekazaniu ciekawej historii Świętego.

ocenił(a) film na 9
JohnnyB

Zgadzam się! Piękny film, a w dodatku zagrał w nim rólkę Antti Tuisku! Z czystym sumieniem polecam :)

ocenił(a) film na 8
JohnnyB

popieram! Pierwsza sensowna historia św. Mikołaja:)

JohnnyB

Gdyby była prawdziwa, mogłaby taki tytuł mieć, ale jeśli nie wiesz kim był święty Mikołaj to proponuje poczytać :) Nie bez powodu jest nazywany ŚWIĘTYM. Szkoda że obecnie większość osób zapomina ze wcale nie pochodził z Laponii a z Miry.

użytkownik usunięty
Gosia944

Bo to historia nie biskupa z Miry, a amerykańskiego krasnala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones