Światło latarni

Safelight

2015 1 godz. 24 min.
6,5 1 352
oceny
6,5 10 1352
2 101
chce zobaczyć
{"type":"film","id":650485,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Safelight-2015-650485/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Światło latarni
  • Już w 2010 planowano nakręcić ten film pt "Truckstop", a w rolach głównych mieli zagrać Jennifer Lawrence i Jackson Rathbone.

• sonieczka89 ocenił(a) ten film na: 9

JLaw ooo nie wiedziałam:) dobrze w takim razie , że role dostała Juno Temple, uważam ją za fenomenalną aktorkę, Lawrence tylko popsułaby cały film.

• sonieczka89 Od razu popsuła, chyba raczej on. Też się cieszę bo przynajmniej wybrała inne, może lepsze filmy.

• sonieczka89 ocenił(a) ten film na: 9

JLaw filmy na pewno tak, ale jej aktorstwo (Lawrence) nadal tak samo marne. ale jak to mówią ile ludzi tyle opinii i bardzo dobrze, że również tyle aktorów, żeby dogodzić każdemu:)

• sonieczka89 Ja uważam, że nie jest zła,i na szczęście nie jedyna, ale jak sama pisałaś każdy uważa inaczej.

• sonieczka89 Ja również uważam Temple za fenomenalną aktorkę młodego pokolenia ale niestety wciąż jeszcze czeka na rolę która uczyni z niej gwiazdę. Lubię ją w "Zabójczym Joe" i "Dirty Girl". Już w "Pokucie" było widać że posiada ogromny potencjał. Ładna i w dodatku charakterystyczna aktorka. Robi jednak błąd wybierając często role w przeciętnych filmach niezależnych. Do takich właśnie należy to oto dzieło. Niby ambitnie, niby ciekawy temat, niby bohaterowie z krwi i kości ale... Całość wypada tak jakoś nijak. Do obejrzenia i zapomnienia. Podobnie sprawa ma się z filmem "Ptaszki". Tamten był jednak jeszcze gorszy. Miało się wrażenie że nakręciła go zbuntowana gimnazjalistka. Po za tym uważam że Juno za często się rozbiera. Nie widzę nic złego w pokazywaniu ciała ale ona robi to za często i to nawet w epizodach takich jaki miała np w "Sin City". Mam nadzieję że wkrótce jej kariera ruszy pełną para i przestanie robić za tło dla prosiaczkow typu Elle Fanning.