PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520862}

Świat według Barneya

Barney's Version
7,0 4 030
ocen
7,0 10 1 4030
7,0 2
oceny krytyków
Świat według Barneya
powrót do forum filmu Świat według Barneya

Ogólnie film mi się bardzo spodobał. Bohaterowie całkiem realni, troche stereotypów, ale bardzo
delikatnie wyeksponowanych. Widać działke behawiorysty wiec film ogolnie życiowy i ciekawy. Sam
tytuł po angielsku jest juz jakimś wyjasnienie co my tu ogladamy.

Rozwinęłam myśl bo mam pytanie Czegoś nie złapałam. O co chodziło z tym przyjacielem i tym
samolotem serio nie kumam. Barney zapamiętał to wydarzenie jako wypadek i nie do konca bylo
wiadomo czy go postrzelił czy sam wpadł do wody a póżniej daja na koniec z tym samolotem czego
totalnie nie obczajam ktoś zechciał by mi odpsać bo się zastanawiam czy cos mi umkneło...

demi87

Spoiler!!!
No wiec w telewizji mówili, że Boogie umarł od obrażeń spowodowanych upadkiem z dużej wysokości, prawdopodobnie skok ze spadochronu, ale przeciez on zeskoczył do wody z pomostu. W ostatniej scenie widzimy jak samolot nabiera wodę z jeziora i ja wypuszcza,a razem z woda wypuszcza piłkę. Oznacza to, że taki sam samolot, który wtedy krążył niedaleko po prostu zagarnał Boogiego z wodą i potem go wypuścił- stąd też te obrażenia. Czy Barney się tego domyślił pomimo zaawansowanego Alzheimera, nie wiadomo, chociaz ja odniosłam wrażenie, że tak;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones