PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419773}

Świetliki w ogrodzie

Fireflies in the Garden
6,9 8 796
ocen
6,9 10 1 8796
Świetliki w ogrodzie
powrót do forum filmu Świetliki w ogrodzie

Takie kino lubie

ocenił(a) film na 10

Znakomity film. Poza tym bardzo dobrze pokazane relacje pomiędzy Michalem a każdym z członków jego rodziny. Plus Ryan Reynolds coraz lepszy.

ocenił(a) film na 8
anielskooki

zgadzam się, siedziałem przykuty do telewizora, moja żona również

ocenił(a) film na 8
Pietka20

Tak, film bardzo dobry. Świetnie ukazane skomplikowane relacje rodzinne, szczególnie między ojcem, a synem. Wyborna gra aktorska. Polecam z czystym sumieniem. 8/10

ocenił(a) film na 8
musinka

Ja również polecam. Film sentymentalny, smutny..choć w zasadzie zakończenie dobre. Ryan Reynolds naprawdę fajnie zagrał, cieszy mnie to bo lubię tego aktora.

ocenił(a) film na 5
anielskooki

kurde, to ja chyba jakaś inna jestem. mi się wydawał okropnie drewniany i ogólnie nie zupełnie podobał mi się ten film, spodziewałam się czegoś znacznie lepszego po tych wszystkich pozytywnych komentarzach... ;p kwestia gustu :) 5/10

Entuzjazm

Zgadzam się, jakoś nie zachwycał, zabrakło tej iskry bożej..... 5/10

anielskooki

To film dla bardzo wąskiego grona odbiorców. Po pierwsze dla facetów, po drugie dla popieprzonych facetów (z traumą po toksycznym ojcu). Ja te warunki spełniam więc daję 10/10. Jeżeli ktoś tego na własnej skórze nie przećwiczył, a mimo to twierdzi, że "Świetliki w ogrodzie mu się podobają" to znaczy, mija się z prawdą i udaje, że rozumie, o co tam chodzi

Pawcio_filmaniak

Czyli rozumiem nie ma prawa spodobać mi film, jeżeli nie mam traumy związanej z ojcem - To muszę ci zmartwić bo jednak się mylisz, film w mojej guście chociaż mam jak najbardziej normalne relacje z ojcem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones