PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419773}

Świetliki w ogrodzie

Fireflies in the Garden
6,9 8 798
ocen
6,9 10 1 8798
Świetliki w ogrodzie
powrót do forum filmu Świetliki w ogrodzie

Z jednej strony jakby spojrzeć tak inaczej na ten film to takie niby nic, lecz jednak coś:) Film z pozoru nudny, jednakże jak bardzo prawdziwy i pokazujący zawiłości jakie są chyba w każdej rodzinie. Fantastyczna obsada tj. R.Raynolds, Roberts, Defoe tak do końca nie robią na mnie oszałamiającego wrażenia! Mimo to nie przeszedłem obojętnie wobec tego filmu i 7/10 się należy:)

ocenił(a) film na 9
Adash

mimo wszytstko bardzo ciekawy, inspirujący film - spowiedź scenarzysty, hołd dla znienawidzonego ojca, oraz co najważniejsze przebaczenie mu win

ocenił(a) film na 8
kostekzary

Tak, to jest piękny film o przebaczeniu. Naprawdę warto zobaczyć.

joanna_te

Mi także bardzo się podobał. Poruszający i do przemyślenia.

ocenił(a) film na 8
joanna_te

Film o przebaczaniu?? Myślę, że trudno tutaj okreslić i zdominować film takim tytułem.

ocenił(a) film na 8
Adash

Ja również myślę, że film świetny, Być może nie patrzę obiektywnie, bo najbardziej właśnie lubię dramaty, mimo wszystko film wzrusza :)

użytkownik usunięty
Depp_fan

Przebaczenia to tam nie ma;p Rozpamiętywanie zła. Śluz nie do zeskrobania.
I radość z odkrycia, że matka była szczęśliwa. Radość z poznania świetlika-ciotki, która osłodziła mu najgorsze chwile w dzieciństwie. Pokazanie, że bywa ohydnie ale i pięknie zarazem. Piękna i bestia. A ten ojciec nie bił ich przecież. Nie był taki zły, tylko furiat i perfekcjonista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones