PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30693}

Żółtodzioby

Half Baked
6,7 7 476
ocen
6,7 10 1 7476
Żółtodzioby
powrót do forum filmu Żółtodzioby

Znacie więcej filmów w tym temacie? napiszcie tytuły.

gold5

w tym temacie to znaczy o jaraniu blantow? Najlepszy film wg. mnie jest z aktorem grajacym zreszta w "Żółtodziobach" Tony Chongiem "Cheech&Chong- Up in smoke. 2 gosci jedzie furgonetka zrobiona a zielska i nie wiedza nawet o tym :) najlepszy film o jaraniu jaki w zyciu widzialem. Sa rowniez kontynuacje, no a poza tym jest jeszcze "How High"pozdrawiam. THC na zawsze

ArekLWielki

moze nie koniecznie o blantach ale tez diekawy "formuła"
fajny filmik :)

ArekLWielki

Jest dużo filmów o tematyce mocnych używek. Według mnie najlepsze to: Treinspotting, Las Vegas Parano, Human Trafic, Seria Cheech & Chong, Joint Venture, How High, It's All Gone Pete Tong, Jezioro Salton, Niebiańska Plaża. Nie we wszystkich dragi to motyw dominujacy, ale przejawia się w mniejszym lub większym stopniu. Pozdro

gold5

THC RULEZ up in smoke tour jak kto swie to wie o co mi chodzi

gold5

Piątek
Requiem Dla Snu
Ali G Indahouse
O dwóch takich co poszli w miasto

Joko_5

Requiem dla snu - to chyba lekka przesada. mary jane jest ok, reszta to syf, zreszta tak jak na filmie

ocenił(a) film na 8
gold5

LAS VEGAS PARANO - schizowy film, POLECAM!

ocenił(a) film na 8
gold5

Baardzo polecam ODLOT Formanaja,szczególnie scenę nauki bakania dla rodziców,rozpieprz totalny :)))ale, powiem szczerze,lubiem siem tesz ubakać na filmie,który ma klimat i łapie za psychikę,bo można sobie poanalizować wszechstronnie w stylu papy Freuda ;) Polecam zatem takie ciężary jak Oczy szeroko zamknięte, Persona,or Czerwony Kieśli :)

ocenił(a) film na 8
bies

wleciały jakieś jaja z tym Formanaja, ja nie gram w skłosza, chodzi zatem o Formana Miłosza.

gold5

Obejrzyj szczególnie "O dwóch takich co poszli w miasto czyli Harold i Kumar" zajebiste!!!

ocenił(a) film na 10
gold5

ja również polecam:
Cheech & chong: up in smoke
Cheech & chong: next movie
Cheech i chong: nice dream
cheech & chong: still smoking
te filmy przy lekkiej dawce thc rządzą
rówież extra jest HOW HIGH , NEXT FRIDAY ,

gold5

Babcisynek (Grandma's Boy) (2006)
http://www.filmweb.pl/Babcisynek+2006+o+filmie,Film,id=190888

ocenił(a) film na 9
Deathfan

Najlepszy i to bez zadnych dyskusji jest Friday, kultowe dzielo, ktore kosi wszystkie inne filmy tego typu + zajbista muzyka w tle i smokie jarajacy 3 jointy na raz przy kawalku Ricka Jamesa "Mary Jane"

black_bastard

Zgadzam się z Tobą :)

Zapomnieliście jeszcze o jednej genialnej komedii:
Boski Chillout

ocenił(a) film na 8
gold5

Ali G to też niezłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones