PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30693}

Żółtodzioby

Half Baked
6,7 7 469
ocen
6,7 10 1 7469
Żółtodzioby
powrót do forum filmu Żółtodzioby

moim skromnym zdaniem ten film to klasyka filmów o jaraniu i how high sie nie umywa do tego, choć też zajebiscie mi sie podobał. Trzeba zwrócić uwage na to ze Half Baked jest z 1998 roku i jak na tamte lata wymiata.
A poza tym nauczcie sie oglądać filmy o jaraniu, będąc nastukanym .
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
enopoland

zgadzam sie na 100 % !! how high nie ma szans z zoltodziobami!!! pozder

ocenił(a) film na 8
francuz88l

nic dodać, nic ująć :)

ocenił(a) film na 6
kiprowaty

a moim zdaniem how high przerasta o dwie klasy żółtodziobów. in plus oczywiście.

ocenił(a) film na 8
enopoland

Ja również jestem zdania że Half-Baked przerasta how high. Jeden z najlepszych filmów o paleniu jakie widziałem (a uwierzcie że było ich wiele) zaraz po Harold and Kumar :]
8/10 i do ulubionych.

ocenił(a) film na 8
Skillet

Żółtodzioby ma klimat, którego nie ma w Harold i Kumar. A How High? Jakoś mi do gustu nie przypadł

ocenił(a) film na 8
VooDoo_Child2

Jak dla kogo, mi są dobrze znane spontaniczne wypady po jaraniu, wiec w Harold i Kumar odczułem ten klimat ;>

ocenił(a) film na 7
enopoland

oglądaliscie half baked ??
a ogladaliście half baked zjarani ??

ocenił(a) film na 5
painmaker83

Ogladaliscie "Zolty szalik"?
A ogladaliscie "Zolty szalik" napruci? :P
Ogladaliscie "Dzieci z dworca ZOO"?
A ogladaliscie "Dzieci z dworca ZOO" naszprycowani? :P

Co to ma do rzeczy? Dobry film powinien byc dobry bez wspomagaczy, zarowno komedia o jaraniu jak i hippisowski film o kwasie, dramat o heroinie czy s-f o kosmosie.

ocenił(a) film na 8
rozkminator

Skoro ogladałeś ten film i dałeś mu 5 to powinieneś wiedzieć, co to ma do rzeczy. To odniesienie do jednej ze scen. I nie wiem z jakiej niby racji film nie może mieć konkretnej grupy odbiorców ? To tylko Twoja prywatna opinia, pozbawiona jakiegokolwiek sensownego argumentu.

ocenił(a) film na 8
rozkminator

Ja ogladalam i szczerze powiedziawszy ''Half baked'' jest zdecydowanie najlepsze w swoim gatunku (czyli durna komedia o jaraniu).

No, ale napruta to nie ogladalam. Ani naszprycowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones