Odtwórz Żandarm i kosmici Zwiastun nr 1 3:43
Film

Le Gendarme et les extra-terrestres

1979 1 godz. 32 min.
7,0 36 568
ocen
7,0 10 36568
1 544
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"id":"30790","linkUrl":"/film/%C5%BBandarm+i+kosmici-1979-30790","alt":"Żandarm i kosmici","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/90/30790/7395532.2.jpg"}
Żandarmi z Saint-Tropez wpadają na trop kosmitów, którzy potrafią przybierać postać dowolnej osoby. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Niedaleko Saint-Tropez ląduje latający talerz. Wydarzenie to obserwuje żandarm Beaupied (Maurice Risch), ale gdy próbuje podzielić się z innymi niezwykłą wiadomością, nikt nie daje wiary jego słowom. Wkrótce sierżant Cruchot (Louis de Funès) jest świadkiem kolejnego lądowania. Odkrywa też, że kosmici, którzy przybyli na Ziemię zeNiedaleko Saint-Tropez ląduje latający talerz. Wydarzenie to obserwuje żandarm Beaupied (Maurice Risch), ale gdy próbuje podzielić się z innymi niezwykłą wiadomością, nikt nie daje wiary jego słowom. Wkrótce sierżant Cruchot (Louis de Funès) jest świadkiem kolejnego lądowania. Odkrywa też, że kosmici, którzy przybyli na Ziemię ze specjalną misją, potrafią upodabniać się do wybranych osób. Niebawem każdy z żandarmów posterunku w Saint-Tropez ma swego kosmicznego sobowtóra, co wywołuje lawinę nieporozumień. Cruchot usiłuje schwytać jednego z nich jako dowód zagrożenia.

na podstawie
Richard Balducci (postacie) / Jacques Vilfrid (materiały do scenariusza, historia)
studio
Société Nouvelle de Cinématographie (SNC)
data produkcji
1979
tytuł oryg.
Le Gendarme et les extra-terrestres
inne tytuły
Żandarm i kosmici Polska
Więcej...
Claude Gensac nie mogła zagrać Joséphy Cruchot z powodu udziału w przedstawieniu teatralnym "La Maison des cœurs brûlés".
Zdjęcia do filmu kręcono w Saint-Tropez i Ramatuelle (Francja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych