PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611920}

Żniwa

Stadt Land Fluss
5,8 958
ocen
5,8 10 1 958
Żniwa
powrót do forum filmu Żniwa

Może to kwestia gustów a może nie mój klimat ale film jak dla mnie trochę daremny. Reżyser skupia się wnim głównie na urokach zajęć rolniczo-przemysłowych - stąd w filmie jest kadrowane wszytsko czym wieś bogata: plony, kolczykowanie krów, zbieranie, sianie itp. + scenki naturalistyczno - fizjologiczne: jedzenie, picie oranżady, nawet walenie konia się znajdzie - żeby niczego nie pominąc i aby było swojsko i naturalnie. Fabuła szcżątkowa i tak naprawdę trudno odgadnąć co poeta miał na myśli...

Naciągane 4/10 bo panowie naprawde dobrze grali - mozna obejrzec jak sie komuś wybitnie nudzi, a w tematyce branżowej powstało ostatnio wiele ciekawszych filmów jak choćby El consul de sodoma.

ariel27

niemiecki dramat o homoseksualistach zabija moją wrażliwość estetyczną. Cieszę się, że ktoś jeszcze przerywa pasmo uwielbień dla tej produkcji. Choć rzecz jasna, gusta są różne.

ocenił(a) film na 4
HrabinaRozentrop

chyba nie do końca mnie zrozumiałaś uważam że temat jest oki natomiast sam film kiepsko zrealizowany i opakowany w dziwaczna estetykę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Kefajstossssss

komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu :/

ariel27

Miałam okazję obejrzeć dopiero dziś. Zgadzam się z Tobą w 99,999....%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones