PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033004}

Tatuażysta z Auschwitz

The Tattooist of Auschwitz
6,1 1 650
ocen
6,1 10 1 1650
5,0 2
oceny krytyków
Tatuażysta z Auschwitz

Serial "Tatuażysta z Auschwitz" to historia Laliego, słowackiego Żyda, który w 1942 roku trafił do Auschwitz. Wkrótce po przybyciu Lali (Jonah Hauer-King) zostaje wyznaczony do roli "tätowierera" - jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na przedramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (AnnaSerial "Tatuażysta z Auschwitz" to historia Laliego, słowackiego Żyda, który w 1942 roku trafił do Auschwitz. Wkrótce po przybyciu Lali (Jonah Hauer-King) zostaje wyznaczony do roli "tätowierera" - jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na przedramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak) i rozkwita między nimi miłość, która jest silniejsza niż otaczająca ich przerażająca rzeczywistość. Tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze. Para - bezustannie pilnowana przez nieprzewidywalnego niemieckiego oficera SS, Stefana Baretzkiego (Jonas Nay) - jest zdeterminowana, żeby chronić siebie nawzajem i wspólnie przetrwać. Po 60 latach Lali (Harvey Keitel), teraz już w dziewiątej dekadzie życia, poznaje początkującą pisarkę, Heather Morris (Melanie Lynskey). Niedawno owdowiały mężczyzna znajduje w sobie odwagę, aby opowiedzieć światu swoją historię. Lali dzieli się z Heather wspomnieniami, stawia czoła mrocznym duchom czasów młodości i wraca do chwil, w których udało mu się znaleźć miłość w tym najstraszniejszym z miejsc. Scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na bestsellerowej powieści Heather Morris, inspirowanej historią Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz.

Tatuażysta z Auschwitz
Zwiastun nr 2 (polski)
Tatuażysta z Auschwitz
Zwiastun nr 1
nr 2 (polski) 2024-04-24T13:29:40 https://fwcdn.pl/webv/88/21/68821/68821.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/104/10033004/Tatuazysta_z_Auschwitz___Official_Trailer___SkyShowtime_Polska.vp9.1080p.webm
Tatuażysta z Auschwitz zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

na podstawie
Heather Morris (powieść)
studio
Peacock / SKY Studios / Synchronicity Films
tytuł oryg.
The Tattooist of Auschwitz
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones