Film

The Astronaut's Wife

1999 1 godz. 49 min.
6,3 44 390
ocen społeczności
6,3 10 1 44390
7 573
chce zobaczyć
{"rate":3.25,"count":4}
Zachowanie astronauty Spencera po powrocie z kosmosu budzi niepokój jego żony.
Żona astronauty
Zwiastun nr 1 (polski)
Żona astronauty
Zwiastun nr 2
Żona astronauty - Zwiastun Nr 1 (polski) Żona astronauty - Zwiastun Nr 1 (polski)

Astronauta Spencer Armacost (Johnny Depp) wyrusza w rutynową misję: ma naprawić uszkodzonego satelitę. Podczas akcji uderza w niego kosmiczna "nieokreślona forma życia". Spencer traci kontakt z Ziemią na dwie minuty. Po powrocie nic nie pamięta, odchodzi z NASA, wyprowadza się z żoną Jillian (Charlize Theron) do Nowego Jorku. Okazuje się, że jest ona w pierwszych dniach ciąży...

boxoffice
$10 672 566 w USA
$8 926 022 poza USA
budżet
$75 000 000
studio
Mad Chance / New Line Cinema
inne tytuły
Kiedy Jillian jedzie do Washington Square Park metrem jest ciemna noc, gdy jednak wysiada z metra zastaje ją światło dnia.
Kiedy Spencer i Gillian są w recepcji w Nowym Jorku, Gillian rozmawia z rudą kobietą, która krytykuje jej ubrania. Kiedy idą, przechodzą obok kobiety z perłowym naszyjnikiem, która całuje mężczyznę. Chwilę później Gillian mija tę kobietę jeszcze raz.
Kiedy brzemienna żona jest badana, mówi że jest w dziewiątym tygodniu ciąży. Jednakże, dziecko widoczne na ultrasonografie, jest o wiele większe niż dziewięć tygodni. Popierana większa ilość ruchów ultradźwięków, nie jest zgodna z ruchami na ekranie. A kiedy doktor mówi, że musi dokonać pomiarów, ona nie robi tego. Zamiast tego, czeka kilka sekund na ogłoszenie wieku płodu.
Jak sam tytuł wskazuje, film opowiada o żonie astronauty, Jilian Armacost w którą rolę wcieliła się Charlize Theron. Jej mąż brał udział w małej katastrofie statku ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 12%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy tylko mi się wydaje, że

  Kicia_Kicia

  jest uderzająco podobny do "Dziecka Rosmery"

 • Schizofrenia Jilian

  kwiatek2012 ocenił(a) film na

  Gdyby spojrzeć na ten film z takim przekonaniem, że główna bohaterka cierpi na schizofrenię lub jakaś inną chorobę psychiczną, to wydaje mi się, że film zyskałby na ocenie, a jego fabuła nie pozostawiała wrażenia banalności.

 • Zapomniane

  Sick_Fantasy ocenił(a) film na

  Film, który zobaczyłem i zapomniałem o tym więc zobaczyłem go jeszcze raz w przekonaniu że go nie widziałem... potem że chyba jednak widziałem, ale nie cały, by na końcu zorientować się że widziałem całość, ale po prostu nie był wart zapamiętania. Dobrze, że teraz mam konto na filmweb i już nie zapomnę że go ... więcej

 • Najnegatywniejszy film jaki widziałem.

  Zetnakatel ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • a mnie się podobał!

  neela96 ocenił(a) film na 10 

  i czasem sobie wracam do tego filmu, nie jest idealny ale połączenie dwójki moich ulubionych aktorów Deppa i Theron zrobiło swoje i pewnie gdyby nie ich udział ocena byłaby naprawde niska.. a tak... nie wyszło źle :)

  4
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.