Film

Życie Carlita - Początek

Carlito's Way: Rise to Power
2005
1 godz. 40 min.
5,6 1 429
ocen
5,6 10 1 1429
682
chce zobaczyć
Carlito Brigante (Jay Hernandez), uwiedziony brutalną potęgą nowojorskich gangów, postanawia wejść do królestwa chciwości i zemsty. Wraz ze swoimi kompanami szybko toruje... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Życie Carlita - Początek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Carlito Brigante (Jay Hernandez), uwiedziony brutalną potęgą nowojorskich gangów, postanawia wejść do królestwa chciwości i zemsty. Wraz ze swoimi kompanami szybko toruje sobie drogę na szczyt przestępczego świata hiszpańskiego Harlemu. Z biegiem czasu uczy się jednak, że aby przeżyć, trzeba zachować lojalność wobec przyjaciół i szacunek dla zasad rządzących ulicą.

na podstawie
Edwin Torres (powieść)
studio
Rogue Pictures
tytuł oryg.
Carlito's Way: Rise to Power
inne tytuły
Carlito's Way 2: Rise to Power (tytuł roboczy) USA
Carlito's Way: The Beginning (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Akcja filmu toczy się pod koniec lat 60., jednak na ścianie w salonie fryzjerskim można dostrzec zdjęcia współczesnych fryzur.
Film był kręcony w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Film powstał na podstawie pierwszej powieści Edwina Torresa o życiu kryminalisty Carlito Brigante, pt. "Życie Carlita". Jednak tytuł ten wykorzystał już w 1993 roku Brian De Palma, mimo iż jego film opierał się na drugiej powieści autora pt. "Po godzinach". Ostatecznie jednak tytuł filmu skonstruowano w ten sposób, aby uniknąć również skojarzenia z filmem Martina Scorsese z 1985 roku, o takim właśnie tytule.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych