PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32775}

Życie biurowe

Office Space
6,5 9 395
ocen
6,5 10 1 9395
7,2 5
ocen krytyków
Życie biurowe
powrót do forum filmu Życie biurowe

Film który miał być, lub mógłbyć filmem o ciężarze DNIA ŚWIRA niestety w trakcie scenarzystom zabrakło ikry i wyszło coś na poziomie WEEKENDU U BERNIEGO. Film jest wart obejrzenia jedynie ze względu na główny temat przewijający się w trakcie - 'czy moja robota to wszystko na co jestem skazany?' oraz typy ludzkie pracujące w biurze, łącznie z kapitalnym szefem - cóż skoro film w miarę akcji zbacza z trafnych obserwacji na mieliznę łatwego rozwiązania rodem z tanich seriali, a mogło być tak ciekawie...

ocenił(a) film na 10
gombro

Co ty wiesz, pracowałeś kiedyś w boksie? Pewnie nie, dlatego nie potrafisz docenić tego arcydzieła.

ocenił(a) film na 4
gombro

Zgadzam się z Tobą gombro.
Myślałem, że temat -pracy- w tym filmie rozwinie się i zaskoczy.
Jednak twórcy poszli akurat w dosyć mało atrakcyjnym jak dla mnie kierunku.

ocenił(a) film na 7
gombro

"Film który miał być, lub mógłbyć filmem o ciężarze DNIA ŚWIRA" Co ty pieprzysz, przecież to powstało na długo przed Dniem Świra (1999 vs 2002) know your shit gombro. A co do filmu to jest to kawał dobrej komedii, a niektóre sceny są wręcz kultowe (np. z faksem) Jak zwykle ludzie nie potrafią wczuć się w nieznane im klimaty... eh, szkoda.

Putinski

Putin - a co to ma do rzeczy, że jeden film powstał przed czy po drugim?? Gombro je tylko porównywał, najwyraźniej Dzień Świra mu sie bardziej podobał i tyle.
Dla mnie Życie Biurowe jest kultowym filmem, oglądałem go z 10 razy i za każdym razem bawi mnie tak samo. Film Koterskiego też jest dobry, jednak zupelnie inny niż Office Space i porównywanie ich moim zdaniem nie ma za bardzo sensu

ocenił(a) film na 7
Ragnar

słowa "miał być" sugeruje jakby Office Space było jakąś kopią Dnia Świra, chyba że ja już się nie znam na języku polskim :P Po prostu denerwują mnie odniesienia do filmu jakby był tym drugoplanowym. Raz pokazałem koledze Office Space to stwierdził że, fajnie, odnoszą się do Family Guy z tą sceną z faxem :-/

Putinski

Dobra nevermind, ja pokazywałem Życie już wielu kolegom (i koleżankom) - wszyscy byli zachwyceni. A Family Guy też jest świetny, miejscami ociera się o geniusz :]
Pozdro

ocenił(a) film na 9
gombro

Dzien Swira byl dramatem a nie komedia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones