PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208}

Życie jest piękne

La vita è bella
8,4 284 990
ocen
8,4 10 1 284990
8,0 34
oceny krytyków
Życie jest piękne
powrót do forum filmu Życie jest piękne

Zastanawia mnie jedno

ocenił(a) film na 10

Dlaczego ten chłopiec był w tym pokoju sam z tymi mężczyznami ,gdzie były inne dzieci ?

ocenił(a) film na 10
agnes0074

Wszystkie dzieci były zagazowywane od razu po przybyciu, bo nie mogły być wykorzystane do pracy. Tak samo jak starcy, niepełnosprawni i chorzy.

ocenił(a) film na 10
Fanny

Tak rozumiem to ,było pokazane jak kazali sie im rozbierac w łazniach i ten maly mowil ze kazali im brac prysznic a on nie lubi sie myc,tylko mi chodzi o ten moment przyjscia do tego pokoju razem z nowymi mezczyznami to zaden z nich nie mial dziecka tylko Guido.

ocenił(a) film na 10
agnes0074

Hm, szczerze mówiąc tak dawno to oglądałam, że nie pamiętam tej sceny. Może dzieci zostawały z matkami zwykle.

ocenił(a) film na 10
Fanny

Mogło tak być jak piszesz ,że inne dzieci były z matkami ,bo przecież Guida zabrali razem z synkiem ,a jego żony nie było z nimi i dopiero jak się dowiedziała że ich zabrali to sama chciała z nimi jechać z własnej woli.

ocenił(a) film na 10
agnes0074

O właśnie, tak mogło być.

ocenił(a) film na 10
agnes0074

Była taka sytuacja że niemieckie dzieci bawiłu się na podwórku i wyszła po nie jakaś Helga i zobaczyła, że Benini stoi z dzieckiem
, zgarnęła małego razem z niemieckimi dziećmi a jego skrzyczała, że nie ma prawa się zbliżać do dzieci, a Benini ttlko pokazał, żeby mały się nic nie odzywał. Potem była taka sytuacja bo Benini służył tam jako kelner, że podawali jakieś ciastka i mały powiedział po włosku dziękuję no i dalej to już chyba wiesz:)

ocenił(a) film na 10
niki1981

A i żeby była jasność w obozach były o niemieckie dzieci, oczywiście dzieci żołnierzy coś jak przedszkole w robocie jakkolwiek to brzmi:/

ocenił(a) film na 10
Fanny

Ale chyba jednak nie o to pytasz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones