100 rzeczy

100 Dinge

2018 1 godz. 51 min.
6,2 1 495
ocen
6,2 10 1495
278
chce zobaczyć
{"type":"film","id":810310,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/100+Dinge-2018-810310/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 100 rzeczy
 • Meldondg_Lord ocenił(a) ten film na: 2

  Mam już dość tego seksizmu na platformie i podwójnego standardu w klasyfikowaniu nagości. Filmy z męską genitalną nagością są również bez problemu pokazywane o każdej porze dnia a te z genitalną nagością kobiecą jedynie w wieczór albo w nocy. Nie skomentuję nawet tego, że Niemcy mają jakąś obsesję na punkcie męskich genitaliów i homo contentu. To już kolejny film niemiecki, który tym epatuje.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 2

  Meldondg_Lord Przypuszczam, że chodzi o to, aby młodego męskiego widza oswajać z pewną sytuacją, aby nie był zdziwiony gdy za kilka lat do kolorowej i radosnej społeczności dewiantów dołączą oficjalnie jej starsi bracia pedofile.
  I wtedy każdy akt oporu przeciwko wykorzystaniu dziecka stanie się tym, czym dzisiaj opór nielicznych szwedzkich - i najwyraźniej niepostępowych dzierlatek - przeciwko masowym gwałtom, czy ich matek i babć przeciwko natychmiastowemu kopnięciu w kalendarz celem zwolnienia miejsca dla nowych i wspaniałych kultur rodem z epoki kamienia łupanego.

 • W Punkt.

 • Meldondg_Lord ocenił(a) ten film na: 2

  Już nawet mniejsza z orientacją, ale naprawdę to jest zauważalne na HBO i ich podstacji Cinemax. Filmy od 12 lat z bardzo odważnymi scenami nagości męskiej, z genitaliami pokazanymi w każdy możliwy sposób a gdy przychodzi do kobiecej genitalnej nagości to przeważnie od lat 18, czasami od lat 16. Jedynie cycki pokazują w filmach od 12 lat. Nie wiem, może się nie znam, ale częściowa nagość czyli cycki nijak się ma do pełnej nagości z genitaliami na wierzchu. Gdzie tu sprawiedliwość i równość wobec płci?

 • ptomek69 ocenił(a) ten film na: 1

  Meldondg_Lord To jest takie przemycanie "nowoczesności" aby dzieci nie były tym oburzone.
  Niedługo nawet nie będzie można zaprotestować :(

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

  ptomek69 Niedługo, jak już zapanuje całkowita anarchia, a z niej wyłoni się jak zwykle struktura totalitarna, pierwszymi którzy zostaną przycięci równo z ziemią będą kolorowi piewcy "nowoczesności". Ludzie ci kopią sobie dół tak głęboki, że wszystkie ich dotychczasowe prawdziwe i urojone niedole wydadzą się przy tym niewinną grą wstępną. Cena "wyjątkowości" rozumianej przez pryzmat tego, co kto sobie czy komuś wsadza do tyłka jest zawsze bardzo wysoka.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

  Meldondg_Lord Nie bądź proszę skrajnie naiwny i nie powołuj się na hasła "równości", bo nimi się od wieków mydli oczy frajerom tuż przed obcięciem łba na gilotynie. Te hasła są dla Ciebie, abyś się zamknął, a nie dla nich, którzy chcą Cię zniewolić.

 • Meldondg_Lord ocenił(a) ten film na: 2

  Ja to wiem. Ja piszę ironicznie o tej równości. Wiem że może ciężko to wywnioskować z moich wypowiedzi, ale o to właśnie mi chodzi. To jest jakiś żart z tą równością skoro faceci są poniżani na każdym kroku a kobiety są chronione. I jeszcze media są tak bezczelne, że nadal głoszą "prawdy objawione" o tym jak to kobiety są traktowane jak śmieci etc..., przecież to fałsz, to faceci są wykorzystywani, to męskie ciała są traktowane jak przedmioty. Mam dość.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 2

  Meldondg_Lord Niestety trzeba być dzisiaj bardziej precyzyjnym, nie zdając się aż tak bardzo na wyczucie ironii u potencjalnego czytelnika, który ogłupiony propagandą może w skrytości ducha żywić nadzieję, że rzeczywiście chodzi o jakąś "równość" czy inne brednie, które lewactwo głosi w skrajnym przeciwieństwie do swych rzeczywistych zamiarów.
  Nie Ty jeden masz dość, bo ja również od dłuższego już czasu oglądam niewiele, nie mogąc znieść wiader propagandowego i demoralizującego gnoju wylewającego się z prawie każdej kolejnej produkcji.

  Czekajmy teraz w spokoju, aż nadleci jakiś lewak i zrobi na nas tęczową kupę w imię powszechnej miłości i równości ;-)

 • Rozumiem, ze sam siebie nazywasz dewiantem? Bo ja sie dewiantem nie czuje :)

 • użytkownik usunięty

  Damiann17 To jak się czujesz, jest w tym wypadku bez znaczenia, ponieważ np żaden chory psychicznie, nie uważa się za wariata ;-)

  Być może za to, ja zostałem źle zrozumiany, więc doprecyzuję : dewianci, to jest ta cała banda obscenicznych zboczeńców obnażająca się na ulicach, przemocą naruszająca przestrzeń wolności innych ludzi, której zasadniczym rdzeniem tożsamości jest stopień seksualnej degeneracji. Są to również ci ludzie, którzy choćby w mediach lansują manipulowanie seksualnością jako sposób na rozwiązywanie problemów własnych czy świata.

  Natomiast osoby o odmiennych preferencjach seksualnych, jakie by one nie były, jeżeli realizowane są prywatnie, zgodnie z przyjętymi normami, to nie są żadni dewianci, przynajmniej dla mnie. Znam chociażby wielu homoseksualistów i nigdy nie stwierdziłem, aby istniała między nami jakaś warta odnotowania różnica.

  Może mi jednak ktoś zarzucić, że nie widzę miejsca w przestrzeni publicznej np dla jakichś obscenicznie poprzebieranych za kobiety facetów z piórami w dupie itp, bo rzeczywiście nie widzę. Czy to jest pewien rodzaj niesprawiedliwości ? Zapewne. Niestety tak jest, że społeczna konstrukcja musi opierać się na jakichś zasadach, bo inaczej runie, zasady te są zawsze z definicji nieco autorytarne.

  Te parady tzw "równości" i terroryzowanie większości skończą się wcześniej czy później tak, jak zawsze. I wcale nie jestem tym zachwycony, bo potężny rykoszet pójdzie w normalnych ludzi, którzy nic nie zawinili.

 • Meldondg_Lord Czy to ma związek z tym filmem, czy tylko ogólny zarzut, bo chyba przegapiłem moment pokazywania genitaliów (obojga płci) w tym filmie i nie bardzo rozumiem co ten temat tu robi?

 • Meldondg_Lord ocenił(a) ten film na: 2

  vbazyl To znaczy że nie oglądałeś filmu. Ciężko jest przegapić męskie genitalia itd. w tym filmie, tym bardziej że faceci są całkiem nago łącznie z jakieś 10 minut na początku filmu.

 • Meldondg_Lord Właśnie jeszcze raz obejrzałem 20 pierwszych minut filmu. Powtarzające się 2 męskie gołe dupy, ale ZERO genitaliów. Chyba że nie uważałeś na biologii, nie wiesz co to genitalia i jesteś po prostu głąbem. Ile ci płacą za szerzenie kłamstw chyba że z natury jesteś opóźniony? I jeszcze pokaż mi gdzie tu jest coś homo. Chyba że mówisz o sobie, bo ten film nie ma w sobie nic z homo.

 • MondegreenM ocenił(a) ten film na: 7

  vbazyl Właśnie czytam ten temat i kompletnie nie kumam skąd się wziął :) Genitalia?? Homo kontent?? Nie wiem nawet z jakiej racji miałaby to być kategoria od 18 lat. To chyba w ogóle nie jest wypowiedź o tym filmie.

 • gpo ocenił(a) ten film na: 7

  Meldondg_Lord Gdzie te genitalia !!! No chyba, że autorowi Wpisu pupa kojarzy się genitaliami?

 • asia_08_75 ocenił(a) ten film na: 4

  vbazyl Dokładnie o tym samym pomyślałam Gdzie tu genitalia????

 • asia_08_75 ocenił(a) ten film na: 4

  vbazyl I te sprowadzanie dialogu do problemu LGBT???Jak czytam te komentarze,to naprawdę nie dziwię się, że w Polsce jest jak jest.Pokazali za przeproszeniem gołą dupe a temat rozwinął się jakby niewiadomo co w tym filmie było. Zwłaszcza, że akurat tu to było po coś. Ci faceci mieli zostać bez niczego,więc jak to miano pokazać?A że od 12 lat,przepraszam,czy naprawdę ktoś uważa, że goły tyłek to jakaś nowość dla 12 latka?

 • Meldondg_Lord Jaką pełną nagością?! Aktorzy w każdej roznegliżowanej scenie zasłaniali genitalia, widoczne były tylko gołe ciała (torsy, nogi, ręce) również kobiety. Chyba Pani nie oglądała tego filmu uważnie i jedynie chce się doczepić.

 • m_a_c_88 ocenił(a) ten film na: 6

  klamercia Były w jednej scenie z za krótkim swetrem, ale nie pamiętam, w której minucie.

 • gpo ocenił(a) ten film na: 7

  m_a_c_88 Być może były, w cieniu, przez ułamek sekundy... trzeba oglądać wręcz poklatkowa by to zobaczyć (scena przy garażu jak wybierają pierwsze ciuchy). I raczej jest to wpadka niż zamysł....wpadka jakich w każdym filmie można się doszukać (jak trampki u rycerza)

 • cwaj ocenił(a) ten film na: 5

  m_a_c_88 Nie było nic widać.

 • Meldondg_Lord Bo teraz cenzurują kobiety, a raczej kobietony, szumnie nazywające się feministkami.