PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273454}
7,3 1 316
ocen
7,3 10 1 1316
7,3 3
oceny krytyków
13 Tzameti
powrót do forum filmu 13 Tzameti

10/10

ocenił(a) film na 10

SUPER FILM! SWIETNY KLIMAT, RODEM HOSTEL!!!
Bardzo dobry thriller!!!
NAPRAWDE NIEPOZORNIE WYGLADAJACY ALE SWIETNY!
SZCZERZE POLECAM!
10/10

ocenił(a) film na 10
Poznaj_Rzeznika

Właśnie oglądam... już po raz któryś z kolei ^^.
Czy ja wiem... kliam rodem hostel? Chyba nie do końca..., ale fajny.
Zasługuje na 10/10.

ocenił(a) film na 10
Poznaj_Rzeznika

Haniebne to porównanie. Bo film bije na głowę duet Hosteli Grindhousy i wszytskei motele i sadystów. Nie jest to co prawda Łowca Jeleni ale film pozostaje na długo w pamięci.

ocenił(a) film na 10
nigganigga

Haniebne to porównanie. Bo film bije na głowę duet Hosteli Grindhousy i wszytskei motele i sadystów. Nie jest to co prawda Łowca Jeleni ale film pozostaje na długo w pamięci.

nigganigga

Dokładnie, takie porównanie to mocne nadużycie w stosunku do tego filmu! 7.5/10 Za twardy, surowy klimat.

ocenił(a) film na 10
kwadracik

10\10 film genialny i ten czarno biały kolor.... a co do aktorstwa dla mnie było dobre...

ocenił(a) film na 10
Vitek85xxx

Znakomity film, nie można porównywać do hostelu, bo hostel to chory film. W 13 tzameti bohaterowie uczestniczą w śmiertelnej rozgrywce w większości przypadków z własnej woli, a nie tak jak w hostelu i pile że normalni ludzie się budzą nagle w jakimś pomieszczeniu i nie wiedzą o co kaman a potem są ofiarami makabrycznej zbrodni, to kretyńskie i chore. 13 tzameti to normalny film choć mroczny, ale nie przemyca ideologii zła. POLECAM 10/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones